لغو آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری Canceling GRE General CBT Registration به چه صورت است؟Reviewed by بازارگردی on Jan 4Rating: 5.0

چنانچه مایلید آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری خود را لغو نمایید تا ۴ روز قبل از آزمون فرصت دارید نسبت به لغو آزمون خود Canceling GRE General CBT Registration اقدام کنید. برای مثال، برای لغو آزمون جی آر ای روز شنبه تا سه شنبه قبل از آزمون فرصت دارید تقاضای لغو نمایید. در غیر این صورت، ریفاندی به شما تعلق نخواهد گرفت. هزینه ای که بابت لغو آزمون به شما بازپرداخت می گردد معادل نصف هزینه ثبت نام می باشد که طی چند روز پس از اعلام refund از سوی ETS به کارتی که با آن پرداخت را انجام داده اید برگردانده می شود.

به منظور لغو آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری Canceling GRE General CBT Registration به صورت آنلاین ابتدا به اکانت MyGRE خود وارد شوید: https://mygre.ets.org/greweb/login/login.jsp. پس از ورود به اکانت خود در سایت ETS در قسمت View, Change or Cancel Registration گزینه In All Other Locations را انتخاب نمایید و در صفحه بعد با وارد کردن شماره تأییدیه Confirmation/Tracking Number یا Appointment Number و ۴ رقم نخست نام خانوادگی خود می توانید نسبت به لغو و یا تغییر آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری اقدام نمایید.

لغو آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری Canceling GRE General CBT Registration به صورت تلفنی از طریق تماس با مراکز ثبت نام (البته در حال حاضر به غیر از ایران) قابل انجام است. اطلاعات تماس مربوط به مراکز برگزاری آزمون جی آر ای کامپیوتری را می توانید در لینک https://www.ets.org/s/mygre/rrc.html مشاهده نمایید. به منظور لغو تاریخ آزمون جی آر ای کامپیوتری باید نام و نام خانوادگی به همان شکلی که به هنگام ثبت نام استفاده نموده اید و شماره تأییدیه appointment confirmation number که پس از ثبت نام از سوی ETS به شما ارسال شده است را اعلام کنید.