گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT

گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT

یکی از معروف ترین و بهترین گیفت کارت های مجازی بین المللی که در کشور عزیزمان ایران قابل استفاده می باشد گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT می باشد که همانطور که از نام آن مشخص است از نوع مسترکارت Master Card می باشد. قابل ذکر است که گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT از موسسه مالی در کشور اردن صادر می شود.

 

کارت های پیش پرداخت یا به عبارتی گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT بواسطه خصوصیات ویژه ای که دارد آن را از دیگر کارت های موجود در بازار ایران متمایز ساخته است.

 •  گیفت کارت های قابلیت شارژ مجدد ندارند و با موجودی ای که شما در لحظه صدور درخواست می دهید (مضربی از عدد ۵ و بین ۲۵ تا ۵۰۰ دلار باشد) صادر می شود.
 • این موجودی دقیقاً در گیفت کارت وجود دارد و شما می توانید از تمام موجودی استفاده کنید آن را به صفر برسانید.
 • گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT، از زمان صدور و تحویل آن به شما به مدت یک ماه اعتبار دارد.
 • گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT بصورت مجازی می باشد و بنابراین شما نمی توانید همراه خود در سفرهای خارجی برای پرداخت هزینه هایتان از طریق پایانه های فروشگاهی POS که مستر کارت Master card قبول می کنند، استفاده کنید.
 • ضمناً گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT برای پرداختهای اینترنتی شما نیز براحتی قابل استفاده می باشند و شما می توانید از اطلاعات کارت شامل شماره کارت، تاریخ انقضا و CVV2 برای پرداخت های آنلاین استفاده نمائید.
 •  ارز کارت به دلار می باشد: هرچند که از کارت های بین المللی می توان پرداخت با هر ارزی را انجام داد ولی مزیت گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT این است که براساس دلار آمریکا صادر شده و ارز آن به دلار آمریکاست. با توجه به اینکه اکثر پرداخت های آنلاین بر اساس دلار آمریکا می باشد دیگر نیازی به کارمزد بابت تبدیل ارز به دلار آمریکا نیست. هرچند و امکان پرداخت تمام ارزهای خارجی از طریق آن ها وجود دارد.
 • گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT قابلیت شارژ مجدد ندارند.
 • یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT را می توان قابلیت بسیار مناسب این نوع از مسترکارت های بین المللی در مشاهده آنی و لحظه ای تراکنش ها بصورت آنلاین دانست. به این صورت که هر زمان شما از گیفت کارت مستر خود هزینه ای را پرداخت می کنید می توانید در پنل مدیرت مسترکارت ای زی گیفت که در سایت بازارگردی وجود دارد لاگین کرده و اطلاعات کارت خود شامل میزان موجودی فعلی مسترکارتتان، لیست دقیق تراکنش های انجام گرفته با کارتتان و … را مشاهده نمائید.
 • بدون کارمزد تراکنش در خریدهای اینترنتی. [ در صورتیکه در زمان انجام پرداخت هرکدام از اطلاعات خواسته شده را در صفحه پرداخت اشتباه وارد نمائید، ۵۰ سنت معادل ۰٫۵ دلار آمریکا از کارت شما بعنوان کارمزد کسر می گردد. ]
 • آدرس صورتحساب (Billing Address) بطور پیش فرض برای شما در کشور امارات متحده عربی تنظیم می شود ولی شما می توانید هر زمان که مایل باشید براحتی در قسمت مدیریت حساب گیفت کارت لاگین کنید و آدرس صورتحساب ( Billing Address ) را آن طور که مایل باشید به هر کشور و هر آدرسی تغییر دهید.
  – کارت در روزی که سفارش می دهید برای شما صادر شده و اطلاعات کارت برای شما ایمیل می شود.
  – از گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT برای پرداخت هزینه هایی که بصورت دوره ای می باشند نمی توان استفاده کرد و درصورتیکه شما پرداخت های دوره ای (ماهانه، سالانه یا …) نیاز است گیفت کارت فیزیکی مسترکارت را تهیه نمائید.

ثبت سفارش خرید گیفت کارت مجازی مستر GiftCard Master EZ-GYFT

توجه: خواهشمند است دقت نمائید، موجودی گیفت کارت به دلار آمریکا و بین ۲۵ تا ۵۰۰ دلار مضرب ۵ صادر می شود.

موجودی گیفت کارت (بین 25 تا 500 دلار - مضرب 5)
 

پرداخت ریالی خود را می توانید از طریق کارت به کارت و یا واریز به حساب پرداخت نمایید.

اطلاعات حساب

 نام بانک  شماره حساب  شماره کارت نام صاحب حساب
      بانک ملت              ۴۶۱۵۰۳۴۶۷۴        ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۹۶۷۵۷۵۶  آقای حسام الدین عالمیان

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

اطلاعات کلی و مشخصات فیش واریزی

نام و نام خانوادگی

پست‌الکترونیکی

شماره تماس

روش پرداخت هزینه ریالی

وجه ریالی پرداخت شده

شماره ارجاع / شماره پیگیری

چهار رقم سمت راست شماره کارت بانکی شما

اطلاعات مربوط به ثبت سفارش

نام و نام خانوادگی شما (به انگلیسی)

تاریخ تولد شما به میلادی (مثال: 22 ژانویه 1982)

موجودی گیفت موردنظرتان به دلار

در صورتیکه درخواست ارسال گیفت کارت فیزیکی از طریق پیک در تهران و یا پست به شهرستان ها را نیز دارید و هزینه ارسال آن را نیز پرداخت کرده اید فیلد ذیل را به همراه ذکر کدپستی بدقت پر نمائید.

آدرس دقیق پستی به همراه کدپستی

لطفاً کد امنیتی ذیل را وارد نمائید.
captcha

تمام قوانین و مقررات ذکر شده در سایت بازارگردی را می پذیرم.