گیفت کارت های بین المللی ( Gift Card) نوعی از کارتهای پیش پرداخت ( PrePaid Card) می باشند و بر اساس اینکه توسط کدام شرکت بین المللی در دنیا ساپورت شده باشند نظیر ویزا Visa و یا مستر Master به ترتیب ویزاکارت Visa Card و مسترکارت Master Card نام گذاری می شوند. 

گیفت کارت فیزیکی ویزا تراول ایزی GiftCard Visa TravelEZ

گیفت کارت فیزیکی ویزا تراول ایزی GiftCard Visa TravelEZ

این کارت های پیش پرداخت Prepaid Card در کشورها مختلف، از جانب موسسات مالی و یا بانک های گوناگون به مردم آن کشور ارائه می شود و براین اساس نام آن موسسه مالی و یا بانک برروی کارت ذکر می شود.

یکی از معروف ترین و بهترین گیفت کارت های بین المللی که در کشور عزیزمان ایران قابل استفاده می باشد گیفت کارت فیزیکی ویزا تراول ایزی GiftCard Visa TravelEZ می باشد که همانطور که از نام آن مشخص است از نوع ویزا کارت Visa Card می باشد. قابل ذکر است که ویزاکارت های تراول ایزی TravelEZ visa card از موسسه مالی در کشور امارات متحده عربی صادر می شود.

 

کارت های پیش پرداخت یا به عبارتی گیفت کارت های تراول ایزی Gift card TravelEZ بواسطه خصوصیات ویژه ای که دارد آن را از دیگر کارت های موجود در بازار ایران متمایز ساخته است.

 •  گیفت کارت های قابلیت شارژ مجدد ندارند و با موجودی ای که شما در لحظه صدور درخواست می دهید (مضربی از عدد ۵ و بین ۱۰ تا ۱۰۰۰ دلار باشد) کارت به نام شما صادر می شود.
 • این موجودی دقیقاً در گیفت کارت وجود دارد و شما می توانید از تمام موجودی استفاده کنید آن را به صفر برسانید.
 •  گیفت های ویزا تراول ایزی، از زمان صدور و تحویل آن به شما به مدت یک سال اعتبار دارد.
 •  موجودی ای که شما در لحظه صدور درخواست می دهید باید مضربی از عدد ۱۰۰ و بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار باشد. این موجودی دقیقاً در گیفت کارت وجود دارد و شما می توانید از تمام موجودی استفاده کنید آن را به صفر برسانید.
 • گیفت کارت های تراول ایزی Gift card TravelEZ بصورت فیزیکی می باشد و بنابراین شما می توانید همراه خود در سفرهای خارجی برای پرداخت هزینه هایتان از طریق پایانه های فروشگاهی POS که ویزا کارت VISA card قبول می کنند، استفاده کنید.
 • ضمناً گیفت کارت های تراول ایزی Gift card TravelEZ برای پرداختهای اینترنتی شما نیز براحتی قابل استفاده می باشند و شما می توانید از اطلاعات کارت شامل شماره کارت، تاریخ انقضا و CVV2 برای پرداخت های آنلاین استفاده نمائید.
 •  ارز کارت به دلار می باشد: هرچند که از کارت های بین المللی می توان پرداخت با هر ارزی را انجام داد ولی مزیت گیفت کارت های تراول ایزی Gift card TravelEZ  این است که براساس دلار آمریکا صادر شده و ارز آن به دلار آمریکاست. با توجه به اینکه اکثر پرداخت های آنلاین بر اساس دلار آمریکا می باشد دیگر نیازی به کارمزد بابت تبدیل ارز به دلار آمریکا نیست. هرچند و امکان پرداخت تمام ارزهای خارجی از طریق آن ها وجود دارد.
 • گیفت کارت های تراول ایزی Gift card TravelEZ  قابلیت شارژ مجدد ندارند.
 • یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های گیفت کارت های تراول ایزی Gift card TravelEZ را می توان قابلیت بسیار مناسب این نوع از ویزاکارت های بین المللی در مشاهده آنی و لحظه ای تراکنش ها بصورت آنلاین دانست. به این صورت که هر زمان شما از گیفت کارت تراول ایزی خود هزینه ای را پرداخت می کنید می توانید در پنل مدیرت ویزاکارت تراول ایزی که در سایت بازارگردی وجود دارد لاگین کرده و اطلاعات کارت خود شامل میزان موجودی فعلی ویزاکارتتان، لیست دقیق تراکنش های انجام گرفته با کارتتان و … را مشاهده نمائید.
 • بدون کارمزد تراکنش در خریدهای اینترنتی. [ تنها در تراکنش های کمتر از ۱۰ دلار، ۲۵ سنت معادل ۰٫۲۵ دلار کارمزد کم می شود. ]
 • آدرس صورتحساب (Billing Address) بطور پیش فرض برای شما در کشور امارات متحده عربی تنظیم می شود ولی شما می توانید هر زمان که مایل باشید براحتی در قسمت مدیریت حساب گیفت کارت لاگین کنید و آدرس صورتحساب ( Billing Address ) را آن طور که مایل باشید به هر کشور و هر آدرسی تغییر دهید.
  – کارت در روزی که سفارش می دهید برای شما صادر شده و اطلاعات کارت برای شما قابل ایمیل کردن می باشد و در همان روز در ایران قابل تحویل می باشد.
  – جایگزینی امن تر برای اسکناس های مختلف در کشورهای خارجی
  – پذیرفته شده در هر کجا که لوگوی ویزاکارت VISA card نمایش داده می شود، در میلیون ها رستوران، هتل و فروشگاه در سطح جهان و در اینترنت.

ثبت سفارش خرید گیفت کارت فیزیکی ویزا تراول ایزی GiftCard Visa travelez

توجه: خواهشمند است دقت نمائید، بنا به سیاست های جدید شرکت تراول ایزی، موجودی گیفت کارت تنها می تواند با مبالغ ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰ و ۱۰۰۰ دلار سفارش داده شود و صدور گیفت کارت بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت بطول می انجامد.

موجودی گیفت کارت (بین 500 تا 1000 دلار - مضرب 100)
 

پرداخت ریالی خود را می توانید از طریق کارت به کارت و یا واریز به حساب پرداخت نمایید.

اطلاعات حساب

 نام بانک  شماره حساب  شماره کارت نام صاحب حساب
      بانک ملت              ۴۶۱۵۰۳۴۶۷۴        ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۹۶۷۵۷۵۶  آقای حسام الدین عالمیان

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

اطلاعات کلی و مشخصات فیش واریزی

نام و نام خانوادگی

پست‌الکترونیکی

شماره تماس

روش پرداخت هزینه ریالی

وجه ریالی پرداخت شده

شماره ارجاع / شماره پیگیری

چهار رقم سمت راست شماره کارت بانکی شما

اطلاعات مربوط به ثبت سفارش

نام و نام خانوادگی شما (به انگلیسی)

تاریخ تولد شما به میلادی (مثال: 22 ژانویه 1982)

موجودی گیفت موردنظرتان به دلار

در صورتیکه درخواست ارسال گیفت کارت فیزیکی از طریق پیک در تهران و یا پست به شهرستان ها را نیز دارید و هزینه ارسال آن را نیز پرداخت کرده اید فیلد ذیل را به همراه ذکر کدپستی بدقت پر نمائید.

آدرس دقیق پستی به همراه کدپستی

لطفاً کد امنیتی ذیل را وارد نمائید.
captcha

تمام قوانین و مقررات ذکر شده در سایت بازارگردی را می پذیرم.