پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobalReviewed by بازارگردی on Mar 14Rating: 5.0

پرداخت هزینه دریافت بسته پستی I-20/DS-2019 در سایت eshipgloba از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) قابل انجام می باشد.
سایت eshipglobal روشی سریع، مطمئن و ارزان را برای دانشگاه ها و دانشجویان در ارسال و دریافت مدارک، فرم های اپلیکیشن، رونوشت پرونده ها و سایر مدارک مهم فراهم نموده است. دانشجویان و محققان همچنین می توانند دریافت I-20/DS-2019 برای بهار (ژانویه)، پاییز (آگوست)، بسته های پذیرش، رونوشت پرونده ها، مدارک کارمندی و هر نوع مدرک مهاجرتی از دانشگاه های آمریکا درخواست نمایند. استفاده از eshipglobal از لحاظ قیمت و مدت زمان تحویل مدارک برای دانشجویان و پژوهشگران مقرون به صرفه است.
دریافت برگه I-20/DS-2019 و مدارک ویزا از دانشگاه ها:
به منظور درخواست ابتدا در سایت eshipglobal حساب کاربری ایجاد نموده و پس از فعالسازی، از طریق ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. در این مرحله می توانید با انتخاب گزینه دریافت بسته (“Receive a Package”) دانشگاه مورد نظر را جستجو و دانشگاه و دپارتمانی که قصد تقاضای دریافت مدارک را دارید انتخاب نمایید. در قسمت بعدی آدرس تحویل بسته را وارد نمایید. از آنجا که ارسال بسته توسط پست های DHL و Fedex (دو سرویس پستی که eshipglobal برای ارسال بسته I-20/DS-2019 به کار می برد) به کشور عزیزمان ایران انجام نمی شود شما بایستی آدرس یکی از دوستان یا آشنایان خود را برای تحویل بسته در خارج از ایران ذکر نموده و از دوستان خود بخواهید که پس از دریافت بسته، آن را از طریق پست TNT به آدرس شما در ایران ارسال نمایند.
پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز برای ارسال و پرداخت آنلاین هزینه خدمات سایت eshipglobal، درخواست شما برای دریافت برگه I-20/DS-2019 از طریق ایمیل به دانشگاه مورد نظر فرستاده شده و دانشگاه پس از آماده نمودن فرم شما (معمولا بین ۳-۱ روز کاری) آن را به پست تحویل می دهد. چنانچه به کارت اعتباری بین المللی برای پرداخت آنلاین این هزینه دسترسی ندارید می توانید از خدمات بازارگردی در این زمینه استفاده نمایید.
مدت زمان رسیدن برگه I-20/DS-2019 به آدرس مورد نظر شما بین ۵-۳ روز کاری پس از ارسال پستی می باشد. در صورتیکه از آدرس بازارگردی در کشور امارات برای دریافت بسته استفاده می کنید، همکاران ما به محض دریافت بسته پستی شما در امارات، اسکن برگه را به ایمیل شما ارسال و بسته را به آدرس ما در ایران با پست TNT ارسال می کنند و شما می توانید برگه I-20/DS-2019 خود را از شرکت بازارگردی در تهران تحویل بگیرید. برای توضیحات بیشتر به این بخش مراجعه کنید.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobal

  • ایمیل
  • رمز عبور
  • مبلغ ارز به دلار آمریکا

ثبت سفارش پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobal

مبلغ موردنظر:
نوع پرداخت:
نوع ارز:

پرداخت ریالی خود را می توانید از طریق کارت به کارت و یا واریز به حساب پرداخت نمایید.

اطلاعات حساب

 نام بانک  شماره حساب  شماره کارت نام صاحب حساب
      بانک ملت              ۴۶۱۵۰۳۴۶۷۴        ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۹۶۷۵۷۵۶  آقای حسام الدین عالمیان

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

اطلاعات کلی و مشخصات فیش واریزی

نام و نام خانوادگی

پست‌الکترونیکی

شماره تماس

روش پرداخت هزینه ریالی

وجه ریالی پرداخت شده

شماره ارجاع / شماره پیگیری

چهار رقم سمت راست شماره کارت بانکی شما

اطلاعات مربوط به ثبت سفارش

مبلغ کل سفارش ارسال بسته به دلار آمریکا

نام کاربری اکانت شما (Email)

رمز عبور اکانت شما

لطفاً کد امنیتی ذیل را وارد نمائید.
captcha

تمام قوانین و مقررات ذکر شده در سایت بازارگردی را می پذیرم.