آیا می توانم تاریخ و یا مرکز آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT را تغییر دهم؟Reviewed by بازارگردی on Jan 3Rating: 5.0

بله. چنانچه مایلید تاریخ آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT را تغییر دهید تا ۴ روز قبل از روز آزمون فرصت دارید برای reschedule اقدام نمایید. در غیر این صورت، هزینه ثبت نام در تاریخ جدید را باید به طور کامل بپردازید و هزینه آزمون قبلی به شما بازپرداخت نخواهد شد. برای مثال، به منظور تغییر تاریخ آزمون جی آر ای روز شنبه آخرین مهلت سه شنبه قبل آزمون می باشد.

هزینه تغییر تاریخ آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT مبلغ ۵۰ دلار آمریکا می باشد که تلفنی و یا به صورت آنلاین از طریق کارت اعتباری بین المللی ویزا یا مسترکارت قابل پرداخت می باشد.

وقت تعیین شده را نمی توان به یک سال بعد از تاریخ اولیه آزمون تغییر داد.

 به هنگام تغییر تاریخ آزمون GRE General CBT باید شماره تأییدیه و نام کامل خود را ارائه دهید.

تغییر نوع آزمون از جی آر ای کامپیوتری computer-based به جی آر ای کاغذی paper-based و برعکس امکان پذیر نیست.

تغییر آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT به صورت آنلاین با ورود به اکانت MyGRE میسر می باشد: https://mygre.ets.org/greweb/login/login.jsp. پس از ورود به اکانت خود در سایت ETS در قسمت View, Change or Cancel Registration گزینه In All Other Locations را انتخاب نمایید و در صفحه بعد با وارد کردن شماره تأییدیه Confirmation/Tracking Number یا Appointment Number و ۴ رقم نخست نام خانوادگی خود می توانید نسبت به لغو و یا تغییر آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT اقدام نمایید.

تغییر آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT به صورت تلفنی از طریق تماس با مراکز ثبت نام (البته در حال حاضر به غیر از ایران) قابل انجام است. اطلاعات تماس مربوط به مراکز برگزاری آزمون جی آر ای کامپیوتری را می توانید در لینک https://www.ets.org/s/mygre/rrc.html مشاهده نمایید. به منظور تغییر تاریخ آزمون جی آر ای کامپیوتری GRE General CBT باید نام و نام خانوادگی به همان شکلی که به هنگام ثبت نام استفاده نموده اید و شماره تأییدیه appointment confirmation number که پس از ثبت نام از سوی ETS به شما ارسال شده است را اعلام کنید.

در صورتیکه قصد تغییر سنتر آزمون را دارید با بخش خدمات جی آر ای GRE services تماس بگیرید. برای تماس به لینک https://www.ets.org/gre/contact مراجعه نمایید.