شماره های تماس با ما ( هفت روز هفته، 9 صبح تا 9 شب): 88149752-021 | 09128125070

آزمون آیلتس IELTS

­

بمنظور پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس IELTS در کشورهای دیگر نظیر امارات متحده عربی، مالزی، ترکیه، ارمنستان، تایلند و … نیاز به کارت اعتباری بین المللی (ویزاکارت، مسترکارت) و اکانت پی پال (PayPal) می باشد. و از آنجا که بدلیل تحریم های بانکی علیه کشور عزیزمان ایران، کارت های بین المللی ویزا و مستر (Visa Card & Master Card) در دسترس اکثر افراد در ایران نمی باشد و از ایران نمی توان برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس IELTS از خدمات پی پال PayPal استفاده کرد.

در عین حال، شما می توانید از طریق استفاده از خدمات بازارگردی اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس IELTS در کشورهای دیگر نظیر امارات متحده عربی، مالزی، ترکیه، ارمنستان، تایلند و … نمائید.
به این منظور، از طریق لینک ذیل، و پس از مطالعه راهنمایی های مفیدی که در خصوص ثبت نام آزمون آیلتس IELTS ذکر شده است، در 3 قدم سفارش ثبت نام خود در آزمون آیتلس را برای ما ارسال بفرمائید و همکاران ما در کمتر از یک ساعت اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس IELTS برای شما می نمایند.

ژانویه 2016

پرداخت هزینه ثبت‌نام آزمون آیلتس IELTS در britishcouncil

معرفی بریتیش کانسیل بریتیش کانسیل www.britishcouncil.org باهدف ایجاد دانش و فهم دوستانه بین مردم بریتانیا و مردم سراسر جهان یا به عبارتی باهدف ایجاد روابطی فرهنگی تاسیس گردید. britishcouncil برگزارکننده آزمون آیلتس در سرتاسر دنیا می‌باشد. آزمون (IELTS (International English Language System در دو نوع Academic و General training برگزار [...]

آگوست 2013

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس IELTS

آزمون (IELTS (International English Language System در دو نوع Academic و General training برگزار میشود و داوطلبان باید براساس شروط مقرر شده توسط موسسه یا دانشگاه پذیرش کننده، یکی از این دو نوع آزمون را بنا به نیاز خود انتخاب نمایند. آزمون آیلتس آکادمیک برای ارزیابی توانایی و آمادگی زبان [...]