ریپورت رسمی نمرات تافل به چه صورت است؟Reviewed by بازارگردی on Dec 13Rating: 5.0

شما می توانید به غیر از ۴ دانشگاه رایگان برای ریپورت نمرات تافل درخواست ریپورت رسمی نمرات تافل به دانشگاه ها و دیگر مؤسسات عالی را نیز ارسال نمایید. برای این کار پس از آزمون و مشاهده نمرات تافل به صورت آنلاین در اکانت تافل خود (تقریبا ۱۰ روز پس از آزمون) می توانید درخواست ریپورت اضافی نمرات تافل را با ورود به اکانت خود ثبت کنید. پس از ورود به اکانت خود در سایت ETS بر روی گزینه Order Score Reports کلیک و پس از آن گزینه TOEFL Services را انتخاب کنید. در قسمت بعد دو گزینه دارید: گزینهSend Additional Score Reports to Institutions برای درخواست ریپورت رسمی نمرات تافل است و گزینه Send Additional Paper Score Report to Me برای درخواست ارسال کارنامه کاغذی به آزمون دهنده.

در صورتیکه مایلید نمرات تافل شما به صورت رسمی به دانشگاه (های) مورد نظر ارسال گردد، بر روی گزینه اول کلیک نمایید. در قسمت بعدی تاریخ آزمون تافل برای گزارش نمره را انتخاب کنید و در صفحه بعد کد دانشگاه و نام دانشکده را وارد نموده و با ورود به صفحه پرداخت از طریق ویزا کارت یا مسترکارت یا از طریق پی پل مبلغ ۱۸ دلار (به ازاء هر دانشگاه) را پرداخت نموده و رسید را دریافت کنید.

تا ۲ سال پس از تاریخ آزمون تافل نمرات شما برای ارسال به دانشگاه های مورد نظر معتبر می باشد. به علاوه ۴ دانشگاه رایگان برای ارسال نمره، شما می توانید به هر تعداد دانشگاه که مایلید با پرداخت هزینه ۱۸ دلار آمریکا به ازاء هر دانشگاه درخواست ارسال نمره نمایید.