پرداخت هزینه وقت سفارت ویزای انگلیسReviewed by بازارگردی on Feb 2Rating: 5.0

پرداخت هزینه درخواست ویزای انگلیس به صورت آنلاین در وبسایت https://www.visa4uk.fco.gov.uk/ و از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) انجام می شود.

سیستم درخواست ویزای آنلاین که Visa4UK نام دارد، در بسیاری از کشورها برای درخواست ویزای انگلیس مورد استفاده قرار می گیرد. از این سیستم علاوه بر پرداخت هزینه درخواست آنلاین خود می توانید برای تعیین وقت ملاقات در یکی از مراکز درخواست ویزا (visa application center) نیز استفاده نمایید.

برای شروع درخواست به ثبت نام و ایجاد اکانت Visa4UK نیاز دارید.به هنگام پر کردن فرم تقاضانامه موارد زیر باید در دسترس باشد:

  • گذرنامه
  • آدرس پستی شما در انگلیس
  • برنامه سفر
  • ایمیل معتبر برای تماس درخصوص درخواست آنلاین شما

پس از تکمیل و سابمیت فرم درخواست آنلاین، یک پرینت از فرم تکمیل شده تهیه و آن را امضا نمایید. رسید پرداخت آنلاین را نیز پرینت گرفته و به همراه سایر مدارک در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید. پس از سابمیت فرم اپلیکیشن ایمیلی از سوی Visa4UK دریافت خواهید نمود که حاوی شماره اپلیکیشن شما می باشد که به آن شماره ارجاع GWF نیز گفته می شود. دقت نمایید که این شماره را حتما ذخیره نمایید چون برای تعیین وقت ملاقات به این شماره نیاز خواهید. توجه داشته باشید که قرار ملاقاتی که تعیین می کنید، نباید بیشتر از ۹۰ روز (۶۰ روز در امارات) از تاریخ تکمیل و سابمیت فرم درخواست آنلاین باشد.

از آنجا که در حال حاضر سفارت انگلیس در ایران بسته است، متقاضیانی که ساکن ایران هستند می توانند در یکی از مراکز درخواست ویزا (VAC) در ترکیه و یا امارات متحده عربی وقت ملاقات تعیین و پرینت تقاضانامه امضاشده و ایمیل رسید پرداخت خود را به علاوه اطلاعات بیومتریک (شامل اثر انگشت و عکس از چهره) در VAC ارائه دهند.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه وقت سفارت ویزای انگلیس

ثبت سفارش پرداخت هزینه وقت سفارت ویزای انگلیس

مبلغ موردنظر:
نوع پرداخت:
نوع ارز:

پرداخت ریالی خود را می توانید از طریق کارت به کارت، واریز به حساب و یا از طریق درگاه امن بانک ملت به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

اطلاعات حساب

 نام بانک  شماره حساب  شماره کارت نام صاحب حساب
      بانک ملت              ۴۶۱۵۰۳۴۶۷۴               ۶۱۰۴۳۳۷۲۲۹۵۸۸۲۲۱         آقای حسام الدین عالمیان

درگاه آنلاین و امن بانک ملت جهت خرید اینترنتی

درصورتیکه رمز دوم یا همان رمز اینترنتی کارت بانکی خود را می دانید می توانید مبلغ سفارش خود را بصورت خرید اینترنتی پرداخت نمائید.

پرداخت از طریق کارت های عضو شبکه شتاب - بازارگردی

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

اطلاعات کلی و مشخصات فیش واریزی

نام و نام خانوادگی

پست‌الکترونیکی

شماره تماس

روش پرداخت هزینه ریالی

شماره ارجاع / شماره پیگیری

چهار رقم سمت راست شماره کارت بانکی شما

اطلاعات مربوط به ثبت سفارش

نام کاربری(Email):

رمز عبور(Password):

مبلغ پرداختی به پوند انگلیس

نوع ویزا

ضمیمه کردن فایل - در صورتی که نیاز دارید فایلی را برای ما ارسال کنید از این فیلد استفاده کنید.

لطفاً کد امنیتی ذیل را وارد نمائید.
captcha

تمام قوانین و مقررات ذکر شده در سایت بازارگردی را می پذیرم.