Home / راهنمای پرداخت با ویزاکارت / راهنمای تصویری خرید از Windows phone store

راهنمای تصویری خرید از Windows phone store

به منظور خرید application و Game برای گوشی های windows phone ، نیاز به ایجاد یک اکانت در Microsoft و یا هرکدام از زیرمجموعه های آن مانند outlook می باشید.

windows-phone--buy-guide01
بدین منظور بر روی my phone رفته و بر روی  Sign in کلیک کنبد

 

windows-phone--buy-guide-02
در صورتی که قبلا اکانت ساخته اید وارد شوید
در غیر این صورت ماننده تصویر بر روی Sign up کلیک نمایید و در سایت عضو شوید

پس از عضویت و ورود به حساب کاربری، اپلیکیشن و یا بازی مورد نظر  انتخاب نمایید

 

windows-phone--buy-guide-03
به طور کلی برای دانلود نرم افزارهای دلخواه تان در گوشی ها و تبلت های با سیستم عامل ویندوز، تنظیم کشور شما در بخش  region نباید ایران باشد و برای دانلود نرم افزارهای رایگان، نیازی به تغییر ip اینترنت خود ندارید. اما به هنگام خرید، چه از طریق گوشی و چه از طریق لب تاپ و pc، باید علاوه بر تغییر نام کشور محل سکونت خود، از ip غیر ایران نیز استفاده نمایید. اگر هنگام خرید ip شما ایران باشد ویا در قسمت region تلفن همراه خود ایران را انتخاب کرده باشید، با این پیغام بالا روبرو خواهید شد.

برای حل این مشکل دوباره با استفاده از Ip غیر ایران جهت پرداخت وارد شوید.

 

windows-phone--buy-guide-04

سپس جهت انجام عملیات پرداخت بر روی Buy کلیک نمایید

 

windows-phone--buy-guide-05
در این صفحه اطلاعات ویزاکارت را وارد نموده و سپس در قسمت billing address و additional information نیز اطلاعات لازم را وارد نمایید.
لازم به ذکر است در این قسمت علاوه بر اینکه ip شما باید غیر از ایران باشد، آدرس ها نیز باید در ایالات متحده باشد و آدرس های عمارات نیز پاسخگو نیستند.

windows-phone--buy-guide-06
در آخرین صفحه قبل از پرداخت، یک تایید نهایی از شما گرفته می شود و اگر همه چیز درست باشد، پیغام تبریک برای خرید موفق را مشاهده خواهید کرد و یک ایمیل تایید پرداخت نیز برای شما ارسال خواهد شد
در این زمان اگر تلفن همراه شما، که البته با اکانت شما set شده است به wifi ویا به طور کلی به اینترنت مفصل باشد، به طور خودکار برنامه شروع به دانلود و سپس نصب میکند و اگر به اینترنت متصل نباشد، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد که با باز کردن این لینک در موبایل خود، به صفحه ی دانلود برنامه هدایت می شوید. در این حالت دو گزینه برای شما موجود است. Buy و try. که با زدن دکمه ی buy و بدون نیاز به وارد کردن دوباره ی اطلاعات ویزاکارت، دانلود برنامه در گوشی شما شروع خواهد شد.

x

Check Also

ثبت نام در سایت IEEE Registration با مسترکارت

راهنمای تصویری عضویت در IEEE

به منظور ثبت نام و عضویت در سایتIEEE، ابتدا وارد سایت www.ieee.org شوید. بر روی join  کلیک نمایید   در این صفحه نحوه عضویت خود را انتخاب  و بر روی ...