Home / درباره ما

درباره ما

افزایش تحریم های بین المللی علیه کشور عزیزمان ایران، منجر به شکل گیری تیم بازارگردی منظور ارائه خدمات پرداخت های آنلاین ارزی و بین المللی دانشجویان و دانشگاهیان شد.

از توانمندی های تیم بازارگردی که جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی می باشند، آشنایی کامل و داشتن دانش دقیق و درست در خصوص فرآیند اپلای دانشجویان و پرداخت های دانشجویی و دانشگاهی می باشد.

از طرفی، دامنه فعالیت های گروه بازارگردی محدود به پرداخت های دانشجویی و دانشگاهی نمی شود و انواع پرداخت های دیگر شامل پرداخت هزینه های ویزا و سفارت، رزرو بلیط پروازهای خارجی، خرید بلیط قطارهای خارجی، رزرو هتل در اقصی نقاط جهان، انجام پرداخت های وب مسترها و طراحان وب، تبدیل درآمد دلاری فری لنسرها و طراحان وب به ریال و دیگر پرداخت های بین المللی با کارت های اعتباری ویزا و مستر و پیپال مقدور می باشد.

در ایران به تازگی یک انجمن صنفی مختص کسب و کارهای اینترنتی تشکیل شده است که جهت ساماندهی به کسب و کارها و حضور مفیدتر آنها در فضای مجازی به فعالیت می پردازد. بازارگردی از تاریخ هشتم تیرماه 1394 به این انجمن پیوست؛ به این امید که بتوانیم نقش کوچکی را در ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان در ایران را ایفا نمائیم.

bazargardi-senfi