Home / مشاوره / در خصوص ویزای تحصیلی و توریستی کانادا و کبک / در مورد شغل های موجود در کانادا چگونه می توانم اطلاعاتی بیابم؟

در مورد شغل های موجود در کانادا چگونه می توانم اطلاعاتی بیابم؟

برای کسب اطلاعات در مورد شغل های موجود در کانادا می توانید به این لینک مراجعه نمایید. در حال حاضر حدود 83698 شغل در کانادا موجود می باشد. در لینک بالا می توانید شغل و/یا مکان مورد نظر را در قسمت Job and/or Location وارد نموده و لیست موقعیت های کاری در شهرهای مختلف کانادا را بر اساس آگهی های شغلی موجود به همراه جزییات شغل مورد نظر مشاهده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تازه واردان به کانادا به این لینک مراجعه نمایید.

به منظور مشاهده فهرست در مورد شغل های موجود در کانادا به Job Bank به این لینک مراجعه نمایید. در این لینک می توانید شغل ها را بر اساس نوع شغل، تاریخ و مکان جستجو کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا ارائه پیشنهاد در مورد شغل های موجود در کانادا می توانید از طریق ایمیل jobbank@workingincanada.gc.ca با وبسایت Job Bank در ارتباط باشید و پرسش ها و نظرات خود را مطرح کنید.

x

Check Also

بررسی درخواست ویزای کار موقت work permit application چه مدت زمان می برد؟

بررسی درخواست ویزای کار موقت work permit application چه مدت زمان می برد؟

زمان بررسی درخواست ویزای کار موقت work permit application متغیر است و به نوع درخواستی که سابمیت کرده اید بستگی دارد. اطلاعات مربوط به مدت زمان بررسی درخواست ها را می ...