Home / هزینه های سفارت / پرداخت هزینه ویزای اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک

پرداخت هزینه ویزای اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک

هزینه درخواست ویزای اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک Quebec Skilled Workers در وبسایت CIC در این لینک قابل پرداخت می باشد. به این ترتیب که در لینک مذکور در قسمت Select Category گزینه Permanent Residence و در صفحه بعد در پاسخ به پرسش، گزینه Quebec Skilled Workers را انتخاب نمایید و هزینه های موردنیاز برای پرداخت آنلاین را مشاهده نمایید.

مراحل اقدام برای پرداخت هزینه ویزای اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک

پیش از پرداخت هزینه ها مراحل ذیل را بایستی طی کنید:

  • گواهی گزینش کبک Quebec Certificate of Selection (CSQ) را دریافت نمایید. یک نسخه از این کواهی باید به همراه تقاضانامه اقامت دائم به CIC ارسال گردد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه دریافت CSQ به این لینک مراجعه نمایید. به منظور ارزیابی اولیه برای مهاجرت به این لینک مراجعه کنید. این ارزشیابی بایستی برای متقاضی اصلی و افراد وابسته تکمیل شود.
  • بسته اپلیکیشن را از سایت CIC دریافت نمایید. این بسته شامل دستورالعمل و فرم های مورد نیاز می باشد. راهنما به شما در پرکردن صحیح فرم ها کمک می کند.

پس از انجام این مراحل می توانید هزینه درخواست اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک Quebec Skilled Workers را پرداخت نمایید.

هزینه ویزای اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک

ساده ترین راه پرداخت هزینه های درخواست به صورت آنلاین و از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) می باشد. به طور کلی این هزینه ها 2 دسته را شامل می شوند: هزینه بررسی تقاضانامه برای متقاضی اصلی (550$) و همراهان وی (550$ و یا 150$ به ازاء هر نفر با توجه به سن افراد)، و هزینه حق اقامت دائم (Right of Permanent Residence Fee) معادل 490$.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه ویزای اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک Quebec Skilled Workers

  • ایمیل Email
  • رمز عبور Password
  • تعداد اپلیکیشن برای متقاضی اصلی
  • تعداد اپلیکیشن برای افراد بالای 22 سال و همسر
  • تعداد اپلیکیشن برای افراد زیر 22 سال
  • تعداد اپلیکیشن برای حق اقامت دائم (Right of Permanent Residence Fee)
  • ذکر مبلغ کل قابل پرداخت به دلار کانادا

ثبت سفارش پرداخت هزینه ویزای اقامت دائم کانادا نیروی کار متخصص کبک Quebec Skilled Workers

x

Check Also

ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

پرداخت هزینه ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

وزارت امور خارجه گرجستان پورتال E-visa را به منظور بازدیدهای توریستی/اقامتی کوتاه مدت افرادی که خارج از خاک گرجستان هستند، راه اندازی نموده است تا بازدید کنندگان به صورت ساده ...