Home / مشاوره / در خصوص ویزای تحصیلی و توریستی کانادا و کبک / آیا برای گرفتن ویزای موقت کار work permit به معاینه پزشکی نیاز دارم؟

آیا برای گرفتن ویزای موقت کار work permit به معاینه پزشکی نیاز دارم؟

برای گرفتن ویزای موقت کار work permit در موارد زیر نیاز به ارائه معاینه پزشکی دارید:

  • چنانچه مایلید در محیطی کار کنید که حفاظت از بهداشت عمومی در آن از اهمیت بالایی برخوردار است، به عنوان مثال خدمات بهداشتی، مراقبت از کودک، تحصیلات ابتدایی و متوسطه برای گرفتن ویزای موقت کار به معاینه پزشکی نیاز دارید
  • چنانچه مایلید در یک شغل کشاورزی مشغول به کار شوید برای گرفتن ویزای موقت کار به معاینه پزشکی نیاز دارید (متقاضیانی که مقیم ایران هستند نیاز به معاینه پزشکی در این مورد ندارند؛ برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به این لینک مراجعه نمایید.)
  • چنانچه مایلید بیش از 6 ماه در کانادا کار کنید و به مدت 6 ماه متوالی پیش از تاریخ ورود به خاک کانادا در یکی از کشورهایی که مشمول این قانون می شوند زندگی کرده باشید برای گرفتن ویزای موقت کار به معاینه پزشکی نیاز دارید (متقاضیان مقیم ایران نیاز به معاینه پزشکی در این مورد ندارند؛ برای اطلاعات بیشتر این لینک را ببینید.)

در صورتیکه برای گرفتن ویزای موقت کار به معاینه پزشکی نیاز داشته باشید مأمور سفارت به شما اطلاع داده و آموزش های لازم نحوه انجام این کار را به شما ارسال می نماید. تصمیم مأمور بر اساس نوع شغلی که خواهید داشت و جایی که در یک سال گذشته زندگی کرده اید اتخاذ می شود.

x

Check Also

آیا ویزای کار موقت Work Permit شرایط خاصی را شامل می شود؟

آیا ویزای کار موقت Work Permit شرایط خاصی را شامل می شود؟

هر نوع شرایطی که ویزای کار موقت شما شامل شود مستقیم بر روی ویزا قید می شود. چنانچه هیچ شرایطی برای کار کردن شما بر روی ویزای کار موقت قید ...