Home / هزینه های سفارت / پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل

پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل

پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل

پرداخت هزینه Quebec Acceptance Certificate یا CAQ برای متقاضیان تحصیل در کبک که از دانشگاه مورد نظر خود نامه پذیرش دریافت نموده اند، الزامی است. در واقع گواهی پذیرش کبک CAQ که از سوی دولت کبک صادر می گردد به همراه ویزای تحصیلی Study Permit صادرشده از سوی دولت کانادا دو مجوز ضروری برای تحصیل در کبک محسوب می شوند.

هزینه درخواست آنلاین گواهی پذیرش کبک (CAQ) پس از تکمیل فرم و آپلود مدارک مورد نیاز قابل پرداخت می باشد. برای درخواست آنلاین و تکمیل فرم به این سایت مراجعه نمایید و گزینه Fill in a New Application را انتخاب کنید. پس از طی مراحل و پاسخ به پرسش ها می توانید پروفایل خود را بسازید و یک User ID و Password برای ورود مجدد و ویرایش اطلاعات در اکانت خود داشته باشید. دقت نمایید که تا زمانیکه تا مرحله 10 این پرسش ها را تکمیل نکرده باشید نمی توانید پروفایل خود را ذخیره نمایید.

هزینه گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل چقدر است؟

هزینه مورد نیاز برای درخواست آنلاین گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل معادل 107 دلار کانادا می باشد. پس از پرداخت هزینه لازم به صورت آنلاین و با استفاده از کارت های اعتباری ویزا یا مسترکارت (Visa, MasterCard) و دریافت رسید الکترونیکی در پایان تراکنش، می توانید فرم های اضافی برای امضا و همچنین چک لیست شخصی مدارک مورد نیاز برای تکمیل پرونده و ارسال پستی را پرینت نمایید.

مدت زمان رسیدگی به پرونده ها 20 روز کاری پس از دریافت مدارک اعلام شده است. به صورت آنلاین با ورود به اکانت خود می توانید روند بررسی را دنبال نمایید. توجه داشته باشید که حدود 3 هفته پس از ارسال مدارک می توانید تأییدیه رسید مدارک را به صورت آنلاین در پروفایل خود ببینید.

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل

  • کد کاربری User Code
  • رمز عبور Password

ثبت سفارش پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل

x

Check Also

ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

پرداخت هزینه ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

وزارت امور خارجه گرجستان پورتال E-visa را به منظور بازدیدهای توریستی/اقامتی کوتاه مدت افرادی که خارج از خاک گرجستان هستند، راه اندازی نموده است تا بازدید کنندگان به صورت ساده ...