Home / هزینه های سفارت / پرداخت آنلاین هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک

پرداخت آنلاین هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک

به منظور درخواست ویزای اقامت دانمارک residence permit باید هزینه ای را به صورت آنلاین پرداخت نمود که میزان آن بسته به نوع ویزا متغیر است. پیش از پرداخت متقاضی باید شناسه پرونده Case Order ID ایجاد نماید. ایجاد Case Order ID و پرداخت هزینه اپلیکیشن قابل انجام می باشد. برای دریافت Case Order ID پس از انتخاب نوع پرونده، اطلاعات شخصی خود را شامل نام و نام خانوادگی و شماره پاسپورت ذکر و Case Order ID مورد نیاز برای پرداخت هزینه اپلیکیشن را دریافت نمایید. در ضمن، با وارد نمودن ایمیل این شماره به آدرس الکترونیکی شما نیز ارسال می شود.

پس از دریافت Case Order ID می توانید مستقیما به صفحه پرداخت رفته و هزینه را به صورت آنلاین بپردازید و یا آنکه پرداخت را در زمان دیگری انجام دهید. دقت نمایید که قبل از سابمیت درخواست خود این هزینه باید پرداخت شود، در غیر این صورت درخواست شما پذیرفته نمی شود.

هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک را با کارت های معتبر بین المللی مانند ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) می توان انجام داد. پس از پرداخت هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک، رسیدی الکترونیکی صادر می شود که باید از این رسید پرینت تهیه نموده و به هنگام ارائه مدارک به سفارت تحویل دهید. برای مشاهده هزینه های انواع مختلف ویزای اقامت دانمارک به این لینک مراجعه نمایید.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک

  • ذکر Case Order ID برای ورود به صفحه پرداخت و یا لینک پرداخت که از طریق ایمیل دریافت نموده اید
  • مبلغ نهایی ارز به کرون دانمارک با احتساب مالیات (برای مثال، هزینه طرح گرین کارت: 6485+166.28 کرون دانمارک)
  • پست الکترونیکی متقاضی برای ارسال رسید پرداخت
  • نام و نام خانوادگی متقاضی به انگلیسی

ثبت سفارش پرداخت هزینه درخواست ویزای اقامت دانمارک

x

Check Also

ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

پرداخت هزینه ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

وزارت امور خارجه گرجستان پورتال E-visa را به منظور بازدیدهای توریستی/اقامتی کوتاه مدت افرادی که خارج از خاک گرجستان هستند، راه اندازی نموده است تا بازدید کنندگان به صورت ساده ...