Home / راهنمای پرداخت با ویزاکارت / راهنمای تصویری تبدیل ارز برای پرداخت های غیراز دلار آمریکا

راهنمای تصویری تبدیل ارز برای پرداخت های غیراز دلار آمریکا

در صورتی که قصد انجام پرداخت آنلاین ارزی با ویزاکارت، مسترکارت و یا پی پال را دارید و پرداخت شما ارزی غیر از دلارآمریکا می باشد، بمنظور محاسبه معادل ریالی مبلغ سفارش خود می توانید از محاسبه گر سایت بازارگردی استفاده نمائید و در صورتیکه ارز موردنظر شما در لیست نمی باشد، می توانید از طریق  مراحل ذیل مقدار دقیق معادل ریالی پرداخت خود را محاسبه نمائید:
بدین منظور به سایت  www.xe.com  مراجعه نمایید

 

exchange-guide-01
در قسمت  XE Currency Converterمبلغ و نوع ارز مورد نظرتان را جهت تبدیل به دلار آمریکا وارد نمایید

 

exchange-guide-02
عدد نمایش داده شده در این قسمت  معادل دلاری ارز پرداختی شما را در آن لحظه می باشد

حال برای محاسبه معادل دلاری با احتساب کارمزد تبدیل ارز که از جانب بانک  صادر کننده ویزا کارت، مسترکارت یا پی پال کسر می شود، با ضرب معادل دلاری در سایت XE در 1.04 محاسبه نمائید. ( 4 درصد کارمزد تقریبی بانک برای تبدیل ارز به دلار آمریکا می باشد و کارمزدی نمی باشد که بازارگردی به عنوان کارمزد ارائه خدمات کسر کند).
–    حال مقدار حاصل را به عدد مضرب 5 بالاتر گرد کنید و در محاسبه گر خرید گیفت کارت در سایت بازارگردی وارد نمائید تا معادل ریالی گیفت کارت برای پرداخت مبلغ موردنظر شما به ارز غیر دلار آمریکا محاسبه شود.
عدد ریالی بدست آمده از مراحل بالا، معادل ریالی صدور گیفت کارت به میزانی می باشد که شما با آن گیفت کارت ویزا بتوانید پرداخت خود را که به ارزی غیراز دلار آمریکا می باشد با احتساب تبدیل ارز، کارمزد بانک برای تبدیل ارز و کارمزد خدمات پرداخت ارزی بازارگردی برای صدور گیفت کارت ویزا پرداخت نمائید.
خواهشمند است توجه فرمائید که 4 درصدی که بعنوان کارمزد بانک در مراحل محاسبه می شود را بازارگردی دریافت نمی کند و این کارمزد را بانک بعنوان یک صرافی برای تبدیل ارز از حساب دلاری کسر می کند.

x

Check Also

ثبت نام در سایت IEEE Registration با مسترکارت

راهنمای تصویری عضویت در IEEE

به منظور ثبت نام و عضویت در سایتIEEE، ابتدا وارد سایت www.ieee.org شوید. بر روی join  کلیک نمایید   در این صفحه نحوه عضویت خود را انتخاب  و بر روی ...