Home / هزینه مقالات و کنفرانس ها / پرداخت هزینه ویرایش مقاله در Editage

پرداخت هزینه ویرایش مقاله در Editage

پورتال Editage در آوریل  سال 2002 با هدف سرعت بخشیدن به ارتباطات تحقیقات علمی جهانی، ایجاد گردید.
این کمپانی همواره برای درک نیازهای مولفین و نویسندگان تلاش زیادی می کند. برنامه های آموزشی و پکیج های خدمات دهی منحصر بفرد این سایت، 72000 مولف و نویسنده را از 116 کشور دنیا به منظور انتشار آثارشان در ژورنالهای high-impact factor کمک کرده است.این شرکت با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین تیمهای ویرایش ( متشکل از بیش از 1400 ویرایشگر بومی انگلیس و کارشناسان انتشاری که حدود 1200 موضوع را پوشش میدهند) خدمات با کیفیتی را به جوامع علمی، چاپ و نشر و جوامع پزشکی ارائه میدهد.
این شرکت دارای گواهینامه های  Board of Editors in the Life Sciences) BELS) و  Certified Medical Publication Professional) CMPP) در زمینه ویراستاری و انتشار میباشد.

خدماتی که این شرکت ارائه میکند عبارتند از:

 •     خدمات ویرایش
 •    حمایت و پشتیبانی انتشار
 •   ترجمه همراه با ویرایش
 •   خدمات ویرایش و نویسندگی در مقوله پزشکی

این شرکت در فیلدهای ذیل دارای تخصص و مهارت میباشد:

 •   علوم پزشکی
 •    علوم زندگی
 •    علوم طبیعی
 •    علوم اجتماعی
 • علوم بازرگانی و کسب وکار و اقتصادی

روش پرداخت آنلاین در این سایت از طریق درگاه پی پال امکان پذیر میباشد که شما میتوانید با استفاده از خدمات بازارگردی اقدام به پرداخت هزینه های مربوطه نمائید.

جهت استفاده از خدمات این سایت و پرداخت روی آن :

 1. به لینک https://www.editage.com/ مراجعه نمائید.
 2. برروی دکمه سبزرنگ “Order Now” در بالای صفحه سمت راست کلیک نمائید.
 3. در قسمت “Select a Servise” خدمتی را که میخواهید انتخاب نمائید.
 4. در قسمت “Select a Servise Option” گزینه موردنظرتان را انتخاب کرده و دکمه سبزرنگ Get a quote را کلیک نمائید.
 5. در مرحله بعد پنجره ای باز میشود که ” Word count range” را میبایست تعیین نمائید.در قسمت Sort By یکی از گزینه های “Fast plans” یا “Budget plans” را انتخاب کرده تا هزینه را نمایش دهد. با توجه به پلن انتخابی یکی از آنها را انتخاب کرده و برروی دکمه سبزرنگ “Proceed” کلیک نمائید.
 6. در این مرحله وارد قسمت “Upload Manuscript” خواهیدشد. در این مرحله میبایست فیلدهای لازم را پرکرده و فایلهای موردنیاز را آپلود نمائید.
 7. در مرحله “Review & Submit” اطلاعات وارد شده از مرحله قبل را چک نمائید.
 8. پس از طی مراحل فوق ،ایمیلی از طرف این سایت به آدرس ایمیل شما(آدرس ایمیلی که در مرحله 6 وارد نموده اید) ارسال میشود که حاوی اطلاعاتی از قبیل username و password به منظور لاگین کردن در سایت موردنظر، میباشد.
 9. به منظور پرداخت هزینه خدمتی که این شرکت به شما ارائه میدهد، نیاز است username و password را برای بازارگردی ارسال نمائید.

 

ثبت سفارش پرداخت هزینه ویرایش مقاله در Editage:

x

Check Also

چاپ مقاله در مجلات و ژورنالهای معتبر علمی خارجی

فهرست مطالب این بخشلینک معروفترین ژورنال های خارجی برای ثبت مقالهمراحل ثبت مقاله در ژورنال:اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات و ژورنالهای معتبر علمی خارجی  ثبت سفارش پرداخت هزینه چاپ مقاله ...