Home / گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT

گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT

پس از متوقف شدن امکان صدور گیفت کارت های فیزیکی ویزا، هم اینک این موسسه بزرگ بین المللی، امکان صدور مسترکارت های هدیه فیزیکی را برای ایرانیان فراهم ساخته است.

گیفت کارت های بین المللی ( Gift Card) نوعی از کارتهای پیش پرداخت ( PrePaid Card) می باشند و بر اساس اینکه توسط کدام شرکت بین المللی در دنیا ساپورت شده باشند نظیر ویزا Visa و یا مستر Master به ترتیب ویزاکارت Visa Card و مسترکارت Master Card نام گذاری می شوند. 

 

گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT

گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT

 این کارت های پیش پرداخت Prepaid Card در کشورها مختلف، از جانب موسسات مالی و یا بانک های گوناگون به مردم آن کشور ارائه می شود و براین اساس نام آن موسسه مالی و یا بانک برروی کارت ذکر می شود.

یکی از معروف ترین و بهترین گیفت کارت های بین المللی که در کشور عزیزمان ایران قابل استفاده می باشد گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT می باشد که همانطور که از نام آن مشخص است از نوع مسترکارت Master Card می باشد.

 

کارت های پیش پرداخت یا به عبارتی گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT بواسطه خصوصیات ویژه ای که دارد آن را از دیگر کارت های موجود در بازار ایران متمایز ساخته است.

 •  گیفت کارت های قابلیت شارژ مجدد ندارند و با موجودی ای که شما در لحظه صدور درخواست می دهید (مضربی از عدد ۵۰ و بین ۵۰ تا ۱۰۰۰ دلار باشد) کارت به نام شما صادر می شود.
 • این موجودی دقیقاً در گیفت کارت وجود دارد و شما می توانید از تمام موجودی استفاده کنید آن را به صفر برسانید.
 • گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT، از زمان صدور و تحویل آن به شما به مدت یک سال اعتبار دارد.
 • گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT بصورت فیزیکی می باشد و بنابراین شما می توانید همراه خود در سفرهای خارجی برای پرداخت هزینه هایتان از طریق پایانه های فروشگاهی POS که مستر کارت Master card قبول می کنند، استفاده کنید.
 • ضمناً گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT برای پرداختهای اینترنتی شما نیز براحتی قابل استفاده می باشند و شما می توانید از اطلاعات کارت شامل شماره کارت، تاریخ انقضا و CVV2 برای پرداخت های آنلاین استفاده نمائید.
 •  ارز کارت به دلار می باشد: هرچند که از کارت های بین المللی می توان پرداخت با هر ارزی را انجام داد ولی مزیت گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT این است که براساس دلار آمریکا صادر شده و ارز آن به دلار آمریکاست. با توجه به اینکه اکثر پرداخت های آنلاین بر اساس دلار آمریکا می باشد دیگر نیازی به کارمزد بابت تبدیل ارز به دلار آمریکا نیست. هرچند و امکان پرداخت تمام ارزهای خارجی از طریق آن ها وجود دارد.
 • گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT  قابلیت شارژ مجدد ندارند.
 • یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT را می توان قابلیت بسیار مناسب این نوع از مسترکارت های بین المللی در مشاهده آنی و لحظه ای تراکنش ها بصورت آنلاین دانست. به این صورت که هر زمان شما از گیفت کارت مستر خود هزینه ای را پرداخت می کنید می توانید در پنل مدیرت مسترکارت ای زی گیفت که در سایت بازارگردی وجود دارد لاگین کرده و اطلاعات کارت خود شامل میزان موجودی فعلی مسترکارتتان، لیست دقیق تراکنش های انجام گرفته با کارتتان و … را مشاهده نمائید.
 • بدون کارمزد تراکنش در خریدهای اینترنتی. [ تنها در تراکنش های کمتر از 10 دلار، 25 سنت معادل 0.25 دلار کارمزد کم می شود.  ضمناً در صورتیکه در زمان انجام پرداخت هرکدام از اطلاعات خواسته شده را در صفحه پرداخت اشتباه وارد نمائید، 50 سنت معادل 0.5 دلار آمریکا از کارت شما بعنوان کارمزد کسر می گردد. ]
 • آدرس صورتحساب (Billing Address) بطور پیش فرض برای شما در کشور امارات متحده عربی تنظیم می شود ولی شما می توانید هر زمان که مایل باشید براحتی در قسمت مدیریت حساب گیفت کارت لاگین کنید و آدرس صورتحساب ( Billing Address ) را آن طور که مایل باشید به هر کشور و هر آدرسی تغییر دهید.
  – کارت در روزی که سفارش می دهید برای شما صادر شده و در همان روز در ایران قابل تحویل می باشد.
  – جایگزینی امن تر برای اسکناس های مختلف در کشورهای خارجی
  – پذیرفته شده در هر کجا که لوگوی مسترکار Master card نمایش داده می شود، در میلیون ها رستوران، هتل و فروشگاه در سطح جهان و در اینترنت.

ثبت سفارش خرید گیفت کارت فیزیکی مستر GiftCard Master EZ-GYFT