Home / گیفت کارت فیزیکی ویزا تراول ایزی GiftCard Visa TravelEZ / مدیریت حساب گیفت کارت ویزا تراول ایزی

مدیریت حساب گیفت کارت ویزا تراول ایزی

مدیریت گیفت کارت های ویزا تراول ایزی:

[alert type=”error” accent_color=”#dd3333″ background_color=”#dda6a6″ border_size=”2px” icon=”fa-flag” box_shadow=”yes” animation_type=”bounce” animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]

صدور گیفت کارت های ویزا تراول ایزی، از اواخر سال ۱۳۹۵ متوقف شده است و شما می توانید به جای آن اقدام به خرید مسترکارت نمائید.

لینک خرید مسترکارت های فیزیکی                                لینک خرید مسترکارت های مجازی 

قسمت ذیل تنها مربوط به آن دسته از عزیزانی می باشد که در طی سال های پیش گیفت کارت ویزا تراول ایزی تهیه کرده اند و توسط راهنمایی های ذیل می توانند به مدیریت حساب گیفت کارت ویزای خود دسترسی داشته باشند.

[/alert]

از طریق لینک ذیل، می توانید به مدیریت گیفت کارت هایی که خریداری کرده اید وارد شوید و اقدام به رجیستر کردن گیفت کارت تراول ایزی به نام موردنظر خود، چک کردن موجودی، دسترسی به لیست تراکنش ها و پرداخت هایی که با کارت خود انجام داده اید و در صورت نیاز اطلاعات کارت خود و رمز پین کد گیفت کارت را ویرایش کنید.

لینک مدیریت حساب گیفت کارت ویزا تراول ایزی

  • خواهشمند است بمنظور آشنایی با نحوه استفاده از این قسمت، راهنمای ذیل را مطالعه نمائید.

شما یک کارت هدیه تراول ایزی خرید کرده اید که یا اطلاعات کارت را از طریق ایمیل دریافت نموده اید و یا فیزیک کارت برایتان ارسال شده است. در هر صورت کارت شما دارای یک شماره کارت 16 رقمی که روی کارت درج شده است و یک شماره سریال 12 رقمی که پشت کارت ویا روی پاکت کارت درج شده است می باشد. علاوه بر این مواردیک کاغذ سفید رنگ داخل کارت شماست که یک پین چهار رقمی که پس از خراش دادن با سکه یا ناخن قابل مشاهده است، در داخل آن می باشد. به تصاویر زیر دقت نمایید:

cholder01

cholder02

شما می توانید با داشتن این اطلاعات می توانید به صورت زیر کارت خود را شخصی سازی نموده و موجودی و تراکنش های خود را مشاهده نمایید:

رجیستر کردن کارت

ابتدا از این که کارت شما شارژ شده است اطمینان حاصل نمایید، سپس از بخش ورود صاحبان کارت سایت آسان کارت وارد لینک سایت تراول ایزی https://cholder.travelezcard.com/cholder شوید .
سپس در قسمت card number شماره ی 16 رقمی روی کارت و یا شماره سریال 12 رقمی پشت کارت را وارد کرده و روی گزینه ی sign-up/Register کلیک نمایید/

cholder03

1) Card Verification

در مرحله ی بعد پین کد کارت تراول ایزی خود را در قسمت pin Code وارد کرده و پس از وارد کردن کد امنیتی ، روی گزینه ی Next کلیک کنید.

cholder04

2) Registration information

Personal information: در این مرحله شما اطلاعات شخصی خود را در قسمت های مربوطه و مشخص شده وارد می کنید.
Contact information: بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی و کد ملی و…. از شما خواسته می شود که آدرس خود را وارد نمایید. در این بخش به دلیل اینکه کارت ها صادره از امارات بوده و نیز به علت برخی تحریم های موجود ، آدرس ایران را وارد نکنید .
بهتر است که آدرس وارد شده امارات باشد ؛ برای مثال آدرس زیر را وارد نمایید :

Country: United Arab Emirates
Address Line 1: sheikh Zayed Rd
——- : Address Line 2
City: Dubai
ZIP/Postal Code: 2023

Secure Login Detail: بعد از وارد کردن آدرس ، در این مرحله از شما می خواهد که برای پانل اینترنت بانک Cholder خود User ID و Password مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بعد از انتخاب User ID و password ، یک سوال امنیتی را انتخاب کرده و پاسخ آن را نیز وارد کنید ، سپس روی گزینه Next کلیک نمایید .

cholder05

cholder06

3) Verify & Submit

بعد از تکمیل کردن اطلاعات و زدن گزینه ی Next ، در این مرحله تمام اطلاعات وارد شده از ابتدای عملیات رجیستر به شما نمایش داده می شود ؛ اطلاعات را مجددا چک نمایید .
در صورتیکه تمامی اطلاعات وارد شده صحیح بود، روی گزینه ی Submit کلیک فرمایید .

cholder07

cholder08

 

بعد از انجام این مراحل و کلیک روی گزینه ی Submit مراحل رجیستر کردن کارت شما با موفقیت به اتمام رسیده است .
اکنون شما با کلیک روی گزینه ی Click here to Sign in ، می توانید وارد پنل اینترنت بانک خود شوید .

cholder09

cholder10

cholder11

 

بعد از انجام عملیات رجیستر شما از این به بعد می توانید در پانل اینترنت بانک Cholder از بخش My Cards موجودی و اطلاعات تراکنش های کارت خود را پیگیری نمایید .

cholder11
  • در صورت بروز هر مشکلی می توانید  با شماره پشتیبانی در کشور امارات (دبی) با شماره تلفن ۰۰٩۷۱۶۰۰۵۴۷۷۷۴ تماس بگیرید و با وارد کردن کد ۳ و سپس ۰ به اپراتور فارسی زبان دسترسی پیدا کنید.