Home / هزینه های سفارت / پرداخت هزینه مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای کار

پرداخت هزینه مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای کار

فرآیند اقدام برای مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای کار Immigration New Zealand

برای پرداخت هزینه مهاجرت به نیوزیلند Immigration New Zealand از طریق ویزای کار باید ابتدا در وبسایت مهاجرت https://www.immigration.govt.nz/new-zealand-visas ثبت نام نموده و پس از ساخت اکانت و ایجاد نام کاربری و رمز عبور درخواست خود را به صورت آنلاین در حساب کاربری خود ذخیره نمایید.

پس از ثبت نام برای خدمات آنلاین وزارت کار Department of Labor Online Services می توانید با ورود به حساب کاربری صفحه اصلی خود را به دلخواه تغییر دهید و به ارجاع ها و لینک های منابع موردنیاز دسترسی راحت تر و سریع تر خواهید داشت. علاوه بر این، موارد ذیل نیز به صورت آنلاین در دسترس شما خواهد بود:

  • Expression of Interest که در آن می توانید درخواست خود برای مهاجرت به نیوزیلند به عنوان مهاجر متخصص Skilled Migrant را اعلام نمایید.
  • Working Holiday Scheme که در آن می توانید درخواست ویزای تعطیلات کاری working holiday visa نمایید.

نکته. در نیوزیلند ویزای کار فقط به صورت موقتی صادر می شود و به افرادی که قصد دارند اقامت دائم بگیرند، تعلق نمی گیرد. برای اخذ ویزای کار، باید پیشنهاد معتبر کار به شکل مکتوب داشته باشید و از خدمات مهاجرت نیوزیلند (NZIS) برای گرفتن ویزا، اقدام کنید.

سابمیت نهایی اپلیکیشن و پرداخت هزینه مهاجرت به نیوزیلند Immigration New Zealand به صورت آنلاین و از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) قابل انجام می باشد.

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت هزینه مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای کار Immigration New Zealand

  • نام کاربری Username
  • رمز عبور Password
  • مبلغ ارز قابل پرداخت به دلار نیوزیلند (NZD)
  • نام و نام خانوادگی به انگلیسی مطابق با گذرنامه

ثبت سفارش پرداخت هزینه مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای کار Immigration New Zealand

x

Check Also

ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

پرداخت هزینه ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

وزارت امور خارجه گرجستان پورتال E-visa را به منظور بازدیدهای توریستی/اقامتی کوتاه مدت افرادی که خارج از خاک گرجستان هستند، راه اندازی نموده است تا بازدید کنندگان به صورت ساده ...