Home / هزینه های سفارت / پرداخت هزینه لاج استرالیا

پرداخت هزینه لاج استرالیا

لاج‏ استرالیا (Lodge)

لاج Lodge استرالیا به دو صورت آنلاین Online Lodge و آفلاین یا کاغذی Paper-Based/Offline Lodge امکان پذیر است.

در لاج آنلاین فرم های ثبت نام در سایت اداره مهاجرت استرالیا به صورت آنلاین تکمیل شده و پس از پرداخت هزینه لاج، امکان آپلود تمامی مدارک مورد نیاز وجود خواهد داشت. در این روش پرداخت به صورت آنلاین و از طریق ویزا کارت و مسترکارت میباشد.
در لاج آفلاین فرم های ثبت نام که بصورت نسخه الکترونیکی وجود دارند از سایت اداره مهاجرت استرالیا دانلود و تکمیل شده و به همراه مدارک مورد نیاز برای سفارت استرالیا پست می گردد تا مورد بررسی قرار گیرد. در این روش متقاضی میبایست اطلاعات ویزا کارت ( شماره 16 رقمی، CVV2 و تاریخ انقضای آن) را در فرم پرداخت وارد نماید.

هزینه لاج سفارت استرالیا

هزینه لاج برنامه های مهاجرتی استرالیا متفاوت است و برای هر کدام بایستی هزینه مشخصی پرداخت شود. به عنوان نمونه هزینه لاج Skilled migration applications با زیر مجموعه های 189 ، 190 و 489 به میزان 3600 دلار استرالیا است و لاج دو برنامه 176 و 175 ، مقدار 2960 دلار استرالیا است.

ثبت نام لاج آنلاین استرالیا Online Lodge

برای ثبت نام لاج آنلاین استرالیا Online Lodge می بایست در قدم نخست اقدام به ایجاد حساب کاربری immiAccount در سایت اداره مهاجرت استرالیا نمائید سپس اپلیکیشن خود را ایجاد کرده تا فرم های مربوطه در اختیار شما قرارگیرد. پس از پرداخت هزینه لاج میتوانید مدارک و اسناد موردنیاز را آپلود نمائید.

در مرحله آخر رسیدی حاوی یک کد TRN یا Transaction Reference Numberدریافت خواهید کرد که می توانید از آن به عنوان کد رهگیری پرونده خود استفاده کرده و هر زمان که خواستید از طریق حساب کاربری خود ، نسبت به پیشرفت پرونده مطلع شوید.

تعداد مدارکی که برای لاج می توانید آپلود کنید حداکثر 60 عدد است و فرمت های PDF,JPEG, TIFF , BMP قابل قبول است. اطلاعات کامل در این زمینه را می توانید در این لینک مطالعه کرده و راهنمای نحوه ی تکمیل و آپلود مدارک را در این لینک مشاهده نمایید.

علاوه بر هزینه لاج، هزینه های مرتبط با تست پزشکی، سوء پیشینه و … وجود دارد که متقاضی ملزم به پرداخت جداگانه آنهاست.

برای هر برنامه مهاجرتی(Application) به شما یک کد منحصر به فرد TRN داده می شود.

برای لاج یک اپلیکیشن، متقاضی تنها 28 روز وقت دارد تا فرم ها را کامل کند. در غیر اینصورت فرم ها را بایستی از ابتدا تکمیل کند.

ثبت سفارش پرداخت هزینه لاج استرالیا

به منظور پرداخت هزینه لاج استرالیا میتوانید از خدمات بازارگردی استفاده نمائید.

اطلاعات مورد نیاز:

  • مبلغ ارزی به دلار استرالیا
  • یوزرنیم immiAccount
  • پسورد immiAccount
  • شماره ارجاع/پیگیری اپلیکیشن
x

Check Also

هزینه سفارت استرالیا در ImmiAccount

پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا در ImmiAccount

فهرست مطالب این بخشمراحل درخواست برای ویزای استرالیااطلاعات مورد نیاز برای پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیاثبت سفارش پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا در ImmiAccount از طریق کارت ...