Home / مدیریت حساب مسترکارت فیزیکی و مجازی

مدیریت حساب مسترکارت فیزیکی و مجازی

برای مشاهده ی اطلاعات مستر کارت های مجازی، موجودی مسترکارت فیزیکی/مجازی و دیدن تراکنش های مستر کارت، فریز کردن و غیرفعال کردن کارت، تغییر پین و رمز 4 رقمی مسترکارت ها به لینک ذیل مراجعه نمائید:

مدیریت کارت صاحبان مستر کارت

[separator style_type=”none” top_margin=”20″ bottom_margin=”20″ sep_color=”#81d742″ border_size=”” icon=”fa-check” icon_circle=”” icon_circle_color=”#81d742″ width=”” alignment=”center” class=”” id=””]

ضمناً از طریق راهنمای ذیل می توانید با فرآیند ساخت اکانت روی پنل eMpney که مخصوص مسترکارت های فیزیکی و مجازی می باشد آشنا شوید.

ایجاد اکانت روی پنل اینترنت بانک eMoney ساده است و با طی مراحل زیر می توانید به راحتی اکانت خود را ساخته و فعال نمایید.

1- وارد سایت https://emoneyonlineservices.com شوید .
اگر تا کنون در این سایت حساب کاربری نداشته اید، بر روی گزینه ی first time login کلیک کنید .

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 1

 

2- ایمیل خود را وارد نمایید( همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید مستر کارت از بازارگردی استفاده می کنید).

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 2

3- در مرحله بعد وبسایت، پیغام ارسال یک ایمیل تأییدیه بر روی ایمیل وارد شده می دهد.
توجه نمایید که حتما شما به آدرس ایمیل دسترسی دارید و از این طریق می توانید اکانتتان را فعال نمایید.

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 3

4- ایمیل خود را باز کنید و در ایمیل ارسال شده، بر روی لینک تأییدیه کلیک کنید.
توجه: به خاطر امنیت پنل بانکی حتما صفحه ایمیل خود و eMoney Products را در یک مرورگر باز نمایید، تغییر مرورگر باعث غیر فعال شدن لینک می شود.

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 4

5- در صفحه باز شده لازم است یک پسوورد برای پنل بانکی تعریف کنید. بنابراین پسورد جدید خود را وارد کنید، حال می توانید با کلیک کردن روی گزینه “Login” وارد حساب کاربری خود شوید.

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 5

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 6

6- وارد حساب کاربری خود در eMoney Products شوید.

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 7

هنگام اولین ورود اطلاعات فردی خود را کامل کنید. اطلاعات فردی شامل تاریخ تولد، شماره تماس، آدرس است. نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و شماره موبایل خود را بر اساس اطلاعات واقعی پر کنید، زیرا در صورت بروز مشکلات احتمالی، جهت پیگیری های بعدی و تأیید هویت شما از این اطلاعات استفاده می شود. بنابراین تاریخ تولد خود را مطابق با پاسپورت پر کنید.
* آدرس پستی: آدرسی که در این مرحله وارد می کنید ، همان Billing address شما می باشد و در هنگام خرید به آن نیاز دارید. با توجه به محل صدور کارت ها و حساسیت فعلی برخی از پذیرندگان جهانی بر روی کشور ایران پیشنهاد می شود که از یک آدرس در کشور امارات برای ثبت در این قسمت استفاده کنید .
برای مثال :

Country: United Arab Emirates
Address Line 1: Sheikh Zayed Rd.
Address Line 2: –
City: Dubai
State/Province: AE
Pistal/Zip Code: 2023

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 8

با تکمیل این قسمت و ذخیره کردن آن، اکانت شما بر روی پنل eMoney فعال شده و قابل استفاده است.

 

در صورتیکه مسترکارت فیزیکی سفارش داده باشید، اطلاعات مسترکارت فیزیکی برای شما ارسال شده است. و در صورتیکه مسترکارت مجازی سفارش داده باشید، با ورود به پنل شما در بخش My Cards تصویر یک مستر کارت مشاهده می نمایید. در جلوی تصویر گزینه ای با عنوان Show card وجود دارد، بر روی آن کلیک کنید.

 

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 9

با کلیک بر روی show card، اطلاعات کارت به شکل زیر نشان داده می شود. که حاوی اطلاعات زیر است: Token, Card Number, Cholder Name, Expire time,Cvv.

 

پنل مدیریت مسترکارت های ezgyft 10

برای پرداخت های آنلاین ارزی، اطلاعات 16 رقمی کارت(Card Number)، تاریخ انقضای کارت(Exp)، رمز سه رقمی امنیتی(CVV) و گاهاً نام دارنده کارت(Cholder Name) لازم می شود. نام دارنده کارت همان اسمی است که شما در هنگام تکمیل اکانت پنل، وارد می نمایید.
در بالای تصویر کارت، عددی با عنوان Token مشاهده می شود. این شماره برای پیگیری مشکلات احتمالی است و در صورتی که خللی در انجام پرداخت داشته باشید، از این شماره برای پیگیری می توانید استفاده کنید.