Home / هزینه سفر و گردشگری / رزرو اینترنتی هتلهای خارجی

رزرو اینترنتی هتلهای خارجی

با داشتن یک کارت اعتباری براحتی میتوان برای رزرو اینترنتی هتلهای خارجی در هر کشوری اقدام نمود. مزیت هایی که خرید و یا رزرو اینترنتی هتلهای خارجی برای شما ایجاد می کند بسیار زیاد است. بعنوان نمونه:

– طیف وسیعی از هتل ها و مراکز اقامتی را بعنوان آپشن های خود خواهید داشت.
– تخفیف های زیادی که از طرف هتل ها برای رزروهای آنلاین ارائه می شود در اختیار شماست.
– اطلاعات کاملی از هتل مورد نظر خود را رویت می کنید و بواسطه آن انتخاب آگاهانه ای را خواهید داشت.

فرآیند رزرواسیون هتل های خارجی

فرآیند رزرواسیون هتل های خارجی به طور کلی به دو صورت می باشد:
گروه اول : سایتهایی که در اکثر موارد به هنگام رزرواسیون هزینه ای برای رزرو اینترنتی هتلهای خارجی دریافت نمی کنند و تنها اطلاعات کارت اعتباری را در خواست و ذخیره می کنند. این نوع رزرواسیون برای افرادی که قصد دریافت ویزا از کشورهای خصوصا اروپایی را دارند مفید است چراکه در صورت عدم دریافت ویزا عملا هزینه ای برای رزرو هتل پرداخت نکرده اند. هزینه دریافتی ما برای این نوع رزرواسیون 40 هزار تومان است. نمونه ای از سایت های این گروه به شرح ذیل است.

https://www.booking.com/

گروه دوم : سایتهایی که کل هزینه رزرواسیون , و یا درصدی از کل هزینه را دریافت می کنند و عملا عملیات رزرواسون کامل می شود این سایتها در پاره ای موارد تخفیف های بسیار قابل توجهی را ارائه می کنند. هزینه دریافتی ما برای این نوع رزرواسیون بر اساس محاسبه گر سایت و پرداخت بوسیله کارتهای ویزا و مستر است و بدون هیچ گونه هزینه اضافی است. نمونه ای از سایت های این گروه به شرح ذیل است.

http://www.hotels.com/

خواهشمند است توجه فرمائید در مواردی که اقدام به رزرو و یا پرداخت قطعی هزینه هتل های خارجی در سایت های ذکر شده می نمائید، هتل ها و یا سایتی که از آن رزرو را انجام داده اید، بر اساس سیاست هایی که دارند الزام کرده اند که فرد پرداخت کننده وجه حتماً جزء مسافران بوده و کارت اعتباری خود را همراه داشته باشد تا در زمان check-in به هتل نشان دهد. در این خصوص پیشنهاد ما به شما خرید گیفت کارت فیزیکی ویزا از ما و انجام پرداخت هزینه رزرو هتل می باشد تا در موقع سفر خود، کارت را نیز همراه داشته باشید.

ضمناً در صورتیکه با فرآیند پرداخت با گیفت کارت ویزا آشنایی ندارید و یا تجربه این کار را تا کنون نداشته اید می توانید به قسمت راهنمای تصویری پرداخت با ویزاکارت در سایت بازارگردی مراجعه نمائید. ما راهنمای پرداخت روی تعدادی از معروف ترین سایت ها را بصورت تصویری برای شما قرار داده ایم که به شما برای انجام این کار بسیار کمک خواهد کرد.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه رزرو اینترنتی هتل های خارجی

  1. لینک هتل در سایت مورد نظر برای رزرو (سایت مستقیم هتل یا سایت واسطه)
  2. نام کشور، شهر و هتل
  3. نوع اتاق
  4. تاریخ دقیق ورود و خروج
  5. تعداد نفرات
  6. مشخصات کامل افراد مطابق با گذرنامه (نام و نام خانوادگی انگلیسی، تاریخ تولد، شماره گذرنامه)
  7. ایمیل و شماره تماس

ثبت سفارش پرداخت هزینه رزرو اینترنتی هتل های خارجی

x

Check Also

بلیط پروازهای خارجی

رزرو و خرید بلیط پروازهای خارجی

در صورتی که میخواهید به سفر خارجی بروید، یکی از بهترین راه های خرید بلیط پرواز خارجی، خرید مستقیم بلیط از وبسایت های فروش آنلاین خطوط هوایی با استفاده از ...