Home / هزینه های سفارت / پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا در ImmiAccount

پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا در ImmiAccount

پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا در ImmiAccount از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) و سایت http://www.immi.gov.au امکان پذیر می باشد.

مراحل درخواست برای ویزای استرالیا

برای پرداخت هزینه سفارت استرالیا ابتدا نیاز هست که یک اکانت در سایت سفارت با نام ImmiAccount ایجاد و مدارک مورد نیاز آپلود شود.

از خدمات آنلاین سایت سفارت استرالیا در ImmiAccount برای درخواست برخی از انواع ویزا ها و شهروندی (citizenship) می توان استفاده نمود.

با استفاده از ImmiAccount فرد متقاضی می تواند درخواست اخذ ویزا کند، هزینه ها را بپردازد، مدارک پشتیبانی ارائه دهد، وضعیت اپلیکیشن خود را پیگیری نماید، بیانیه های سلامت و بهداشت را تکمیل کند، اپلیکیشن خود را تغییر دهد، اطلاعات شخصی را به روز کرده و جزئیات ویزای خود را مشاهده نماید.

با انتخاب گزینه Login در وبسایت سفارت استرالیا می توانید اکانت ImmiAccount ایجاد نموده و برای درخواست ویزا به صورت آنلاین استفاده نمائید. با این روش، امکان ذخیره و بازگشت به اپلیکیشن در هر زمان که مایل باشید وجود خواهد داشت. گزینه save در پائین تمام صفحات قرار دارد.

اکانت ImmiAccount به شما این امکان را می دهد که چندین درخواست را همزمان ارسال نموده و هزینه ها را بپردازید. تمام پرداخت ها با استفاده از کارت اعتباری و به دلار استرالیا قابل انجام است.

ارسال تقاضای ویزای استرالیا به صورت آنلاین در ImmiAccount ارزان تر از روش حضوری و یا پست مدارک می باشد.

اکانت ImmiAccount یک نقطه ورود واحد به اکثر خدمات آنلاین سایت سفارت ارائه می دهد.

اکانت ImmiAccount یک سیستم آنلاین می باشد که به شما امکان ایجاد، ارسال، پرداخت هزینه و مدیریت اپلیکیشن های مربوط به انواع ویزا و تقاضای شهروندی را می دهد. از طریق اکانت ImmiAccount می توانید با سایر خدمات سایت سفارت از قبیل بیانیه های سلامت و بهداشت، ویزا یاب، تأیید آنلاین استحقاق ویزا و برآورد قیمت گذاری در ارتباط باشید.

سازمان های ثبت شده استرالیایی و افراد قادر خواهند بود وضعیت مهاجرت استرالیا برای فرد متقاضی را از طریق اکانت ImmiAccount بررسی نمایند.

ورود به اکانت ImmiAccount از طریق لینک زیر امکان پذیر می باشد:

https://online.immi.gov.au/lusc/login

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا

  • نام کاربری برای ورود به ImmiAccount
  • رمز عبور برای ورود به ImmiAccount
  • ذکر مبلغ قابل پرداخت به دلار استرالیا
  • نام و نام خانوادگی متقاضی اصلی (طبق پاسپورت)

ثبت سفارش پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا

x

Check Also

ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

پرداخت هزینه ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

وزارت امور خارجه گرجستان پورتال E-visa را به منظور بازدیدهای توریستی/اقامتی کوتاه مدت افرادی که خارج از خاک گرجستان هستند، راه اندازی نموده است تا بازدید کنندگان به صورت ساده ...