Home / هزینه سفر و گردشگری / پرداخت هزینه اقامت از طریق AIRBNB

پرداخت هزینه اقامت از طریق AIRBNB

Airbnb سرویسی معروف در حوزه گردشگری، سفر و تامین اقامتگاه برای مسافران در نقاط مختلف جهان است که در اوت 2008 میلادی در سانفرانسیسکو راه اندازی شد. این شرکت اینترنتی کار خود را با اجاره سه تشک بادی آغاز کرد ولی امروزه با دست یافتن به شهرتی جهانی، هر ماه میلیون‌ها بازدیدکننده دارد.

این سایت پرتالی برای به اشتراک گذاشتن فرصت های مربوط به اجاره محل اقامت در سراسر جهان است. بیش از 1 میلیون محل اقامت از یک اتاق چوبی گرفته تا خانه های مجلل در 192 کشور دنیا، در این پرتال آماده عرضه به گردشگران و علاقمندان به تجربه زندگی در خانه های شخصی یا مکان هایی غیر از هتل هستند.
در این سایت افراد مختلفی از سراسر دنیا، آپارتمان یا خانه خود را ثبت کرده‌اند و در معرض دیدن کاربران قرار داده‌اند تا در صورت لزوم آن را به مسافران اجاره دهند.

علاقمندان به استفاده از خدمات این سایت میتوانند به صورت رایگان ثبت نام کنند و کد کاربری و رمز عبور دریافت کنند.

نکات مهم:

  •  در این سایت به منظور وریفای اکانت ایجاد شده، میبایست شماره موبایلی در خارج از ایران ثبت شود. برای اینکار میتوانید شماره موبایل روشن و در دسترس دوستان و آشنایان خود در خارج از ایران را، وارد نمایید. جهت وریفای، کدی به شماره موبایل ثبت شده ارسال خواهد شد و شما برای تایید ثبت نام خود به این کد نیاز دارید.
  • هنگام پرداخت هزینه،اطلاعات ویزاکارت در اکانت شما ذخیره خواهد شد و امکان پاک کردن آن تا پایان سفر وجود نخواهد داشت. لذا میبایست از ما گیفت کارت فیزیکی ویزا خریداری نمایید و پرداخت را انجام دهید.

ثبت سفارش خرید گیفت کارت فیزیکی ویزا به منظور پرداخت روی سایت AIRBNB

x

Check Also

بلیط پروازهای خارجی

رزرو و خرید بلیط پروازهای خارجی

در صورتی که میخواهید به سفر خارجی بروید، یکی از بهترین راه های خرید بلیط پرواز خارجی، خرید مستقیم بلیط از وبسایت های فروش آنلاین خطوط هوایی با استفاده از ...