Home / سایر پرداخت های آنلاین ارزی / پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobal

پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobal

پرداخت هزینه دریافت بسته پستی I-20/DS-2019 در سایت eshipgloba از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) قابل انجام می باشد.
سایت eshipglobal روشی سریع، مطمئن و ارزان را برای دانشگاه ها و دانشجویان در ارسال و دریافت مدارک، فرم های اپلیکیشن، رونوشت پرونده ها و سایر مدارک مهم فراهم نموده است.

دانشجویان و محققان همچنین می توانند دریافت I-20/DS-2019 برای بهار (ژانویه)، پاییز (آگوست)، بسته های پذیرش، رونوشت پرونده ها، مدارک کارمندی و هر نوع مدرک مهاجرتی از دانشگاه های آمریکا درخواست نمایند. استفاده از eshipglobal از لحاظ قیمت و مدت زمان تحویل مدارک برای دانشجویان و پژوهشگران مقرون به صرفه است.

دریافت برگه I-20/DS-2019 و مدارک ویزا از دانشگاه ها

به منظور درخواست ابتدا در سایت eshipglobal حساب کاربری ایجاد نموده و پس از فعالسازی، از طریق ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. در این مرحله می توانید با انتخاب گزینه دریافت بسته (“Receive a Package”) دانشگاه مورد نظر را جستجو و دانشگاه و دپارتمانی که قصد تقاضای دریافت مدارک را دارید انتخاب نمایید.

در قسمت بعدی آدرس تحویل بسته را وارد نمایید. از آنجا که ارسال بسته توسط پست های DHL و Fedex (دو سرویس پستی که eshipglobal برای ارسال بسته I-20/DS-2019 به کار می برد) به کشور عزیزمان ایران انجام نمی شود شما بایستی آدرس یکی از دوستان یا آشنایان خود را برای تحویل بسته در خارج از ایران ذکر نموده و از دوستان خود بخواهید که پس از دریافت بسته، آن را از طریق پست TNT به آدرس شما در ایران ارسال نمایند.

پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز برای ارسال و پرداخت آنلاین هزینه خدمات سایت eshipglobal، درخواست شما برای دریافت برگه I-20/DS-2019 از طریق ایمیل به دانشگاه مورد نظر فرستاده شده و دانشگاه پس از آماده نمودن فرم شما (معمولا بین 3-1 روز کاری) آن را به پست تحویل می دهد.

چنانچه به کارت اعتباری بین المللی برای پرداخت آنلاین این هزینه دسترسی ندارید می توانید از خدمات بازارگردی در این زمینه استفاده نمایید. مدت زمان رسیدن برگه I-20/DS-2019 به آدرس مورد نظر شما بین 5-3 روز کاری پس از ارسال پستی می باشد.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobal

  • ایمیل
  • رمز عبور
  • مبلغ ارز به دلار آمریکا

ثبت سفارش پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobal