Home / هزینه های سفارت / پرداخت هزینه وقت سفارت امریکا MRV

پرداخت هزینه وقت سفارت امریکا MRV

پرداخت هزینه وقت سفارت امریکا MRV 

برای دریافت ویزای آمریکا، متقاضیان ایرانی معمولاً از نزدیکترین سفارتخانه و یا کنسولگری ایالات متحده ، یعنی یکی از سفارتخانه ها در کشورهای همسایه ، وقت قبلی گرفته و هزینه درخواست ویزا را پرداخت می کنند. از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۳ به بعد کلیه متقاضیان ویزاهای غیر مهاجرتی ( اعم از توریستی ِ دانشجویی) باید قبل از تعیین وقت مصاحبه اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت سفارت موردنظرشان و واریز وجه ۱۶۰ دلار سفارت کرده باشند. قابل ذکر است که پرداخت هزینه این کار توسط کردیت کارت بین المللی ویزا کارت یا مستر کارت صورت میگیرد و این وجه غیرقابل استرداد است.
فقط متقاضیان ویزا دارای وقت تعیین شده از طریق تقویم تعیین وقت مصاحبه ویزا غیر مهاجرتی ایرانیان اجازه دارند وارد کنسولگری شوند. برای تعیین وقت، اطلاعات زیر لازم است: نام و نام خانوادگی (دقیقاً مطابق آنچه در گذرنامه درج شده است)، شماره گذرنامه، تابعیت، تاریخ مورد نظر برای مصاحبه (بین 3 و 4 ماه قبل از تاریخ مسافرت مورد نظر)، سویس نامبر (برای ویزای دانشجویی)، شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود، شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی.

اطلاعات موردنیاز جهت هزینه وقت سفارت امریکا MRV

  1. نام کاربری و رمز عبور برای ورود به اکانت شما در سایت سفارت (در مورد سفارت در دبی)
  2. کشور و شهر محل سفارت
  3. شماره گذرنامه
  4. تاریخ تولد (طبق گذرنامه)
  5. تابعیت
  6. نوع ویزا (F1,F2,J1,J2…)
  7. وقت دلخواه برای حضور در سفارت (به میلادی)
  8. شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود
  9. شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی

ثبت سفارش پرداخت هزینه وقت سفارت امریکا MRV

x

Check Also

ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

پرداخت هزینه ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

وزارت امور خارجه گرجستان پورتال E-visa را به منظور بازدیدهای توریستی/اقامتی کوتاه مدت افرادی که خارج از خاک گرجستان هستند، راه اندازی نموده است تا بازدید کنندگان به صورت ساده ...