Home / هزینه مقالات و کنفرانس ها / پرداخت هزینه چاپ و سابمیشن مقاله در IAES

پرداخت هزینه چاپ و سابمیشن مقاله در IAES

موسسه پیشرفته علوم و مهندسی IAES

موسسه پیشرفته علوم و مهندسی (IAES) یک انجمن علمی غیرانتفاعی متشکل از محققان برجسته در حوزه علوم و مهندسی می‌باشد که باهدف ترویج و گسترش پژوهش و دانش در بخش علوم و مهندسی از طریق تکنولوژی دیجیتال تاسیس گردید.

انجمن IAES ژورنال‌های معتبر بین‌المللی را در حوزه علوم و مهندسی منتشر می‌کند. این انجمن همچنین کنفرانس‌های چند رشته‌ای و کارگاه‌های آموزشی برای دانشگاه‌ها و متخصصان را تشکیل می‌دهد و حامیان مالی را نیز به‌منظور اجرای این کنفرانس‌ها در اختیار می‌گیرد.

از ژورنال‌های معتبر این انجمن می‌توان به IJECE، IJPEDS، IJ-CLOSER، IJINS، IJRA، IJ-AI، IJRES، IJ-Nano، IJ-ICT، IJAPE، IJPHS، IJERE و IJSET و… اشاره کرد.

پرداخت هزینه چاپ و سابمیشن مقاله

نتیجه بسیاری از فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می تواند به یک ژورنال علمی پژوهشی خارجی جهت چاپ ارائه شود.

بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده (Abstract) مقاله، آن را بررسی می نمایند و نتیجه را که می تواند پذیرش (Accept) مقاله یا رد (Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله (Author) اعلام می نمایند.

پس از این که یک مقاله جهت چاپ در یک ژورنال خارجی یا مجله بین المللی پذیرفته شد، مشابه با ارائه مقاله در کنفرانس های خارجی، معمولاً موسسه مربوطه هزینه ای را تحت عنوان هزینه چاپ مقاله (Publication Fee) دریافت می کند. مبلغ این هزینه می تواند از 30 دلار تا 500 دلار (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر، متغیر باشد.

اکثر قریب به اتفاق پرداخت های مربوط به چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله در ژورنال ظرف حداکثر 3 ساعت انجام شود.

ثبت سفارش پرداخت هزینه چاپ و سابمیشن مقاله در IAES

پرداخت در این سایت از طریق پیپال می‌باشد و بدین منظور می‌بایست اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت این انجمن به نشانی www.iaesjournal.com نمایید و یوزرنیم پسورد خود را در اختیار بازارگردی قرار دهید و از خدمات ما در این زمینه بهره ببرید.

x

Check Also

چاپ مقاله در مجلات و ژورنالهای معتبر علمی خارجی

فهرست مطالب این بخشلینک معروفترین ژورنال های خارجی برای ثبت مقالهمراحل ثبت مقاله در ژورنال:اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات و ژورنالهای معتبر علمی خارجی  ثبت سفارش پرداخت هزینه چاپ مقاله ...