Home / هزینه سفر و گردشگری / خرید بلیط قطار اروپا از سایت Thetrainline Europe

خرید بلیط قطار اروپا از سایت Thetrainline Europe

سامانه Thetrainline europe در سال 2013 باهدف ارائه خدمات صدور بلیط الکترونیکی قطار (E-Ticket) راه اندازی گردید. این سامانه هم اکنون با همکاری شرکتهای Deutsche Bahn،ACP Rail،RealRussia و Voyages-sncf به مشتریان خود خدمات ارائه میکند.

با استفاده از این پورتال میتوانید بلیط قطار را در سرتاسر اروپا با استفاده از کارتهای اعتباری(ویزا کارت و مسترکارت) خریداری نمایید. توجه داشته باشید که ارائه کارت اعتباری که با آن خرید بلیط را انجام دادید، به هنگام سوار شدن به قطار الزامیست لذا شما میتوانید با خرید گیفت کارت فیزیکی ویزا از بازارگردی، هنگام سوار شدن به قطار آن را همراه خود داشته باشید.

با توجه به مبدا و مقصد ویا نوع مسیر، بلیط قطار از طرف یکی از شرکتهای ذکرشده در بالا صادر میگردد.

شرایط کنسلی و ریفاند با توجه به سیاست هرکدام از شرکتهای مذکور متفاوت میباشد و نیاز است که قبل از خرید گیفت کارت ویزا و قبل از اقدام به خرید بلیط، با آنها مکاتبه کرده و از چگونگی شرایط ریفاند و کنسلی مطلع شوید.

پس از انجام پروسه پرداخت، ایمیل تاییدیه به آدرس ایمیلی که هنگام وارد کردن مشخصات درج نمودید ارسال میشود که مسافر میبایست آن را پرینت گرفته و هنگام سوار شدن به قطار همراه خود داشته باشد.

ثبت سفارش خرید گیفت کارت فیزیکی ویزا به منظور پرداخت روی سایت Thetrainline Europe

x

Check Also

بلیط پروازهای خارجی

رزرو و خرید بلیط پروازهای خارجی

در صورتی که میخواهید به سفر خارجی بروید، یکی از بهترین راه های خرید بلیط پرواز خارجی، خرید مستقیم بلیط از وبسایت های فروش آنلاین خطوط هوایی با استفاده از ...