Home / هزینه های سفارت / پرداخت هزینه وقت سفارت ویزای انگلیس

پرداخت هزینه وقت سفارت ویزای انگلیس

پرداخت هزینه درخواست ویزای انگلیس به صورت آنلاین در وبسایت سفارت انگلیس و از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) انجام می شود.

سیستم درخواست ویزای آنلاین که Visa4UK نام دارد، در بسیاری از کشورها برای درخواست ویزای انگلیس مورد استفاده قرار می گیرد. از این سیستم علاوه بر پرداخت هزینه درخواست آنلاین خود می توانید برای تعیین وقت ملاقات در یکی از مراکز درخواست ویزا (visa application center) نیز استفاده نمایید.

مدارک لازم برای شروع ثبت نام و ایجاد اکانت Visa4UK وقت سفارت ویزای انگلیس

برای شروع درخواست به ثبت نام و ایجاد اکانت Visa4UK نیاز دارید.به هنگام پر کردن فرم تقاضانامه موارد زیر باید در دسترس باشد:

  • گذرنامه
  • آدرس پستی شما در انگلیس
  • برنامه سفر
  • ایمیل معتبر برای تماس درخصوص درخواست آنلاین شما

پس از تکمیل و سابمیت فرم درخواست آنلاین، یک پرینت از فرم تکمیل شده تهیه و آن را امضا نمایید. رسید پرداخت آنلاین را نیز پرینت گرفته و به همراه سایر مدارک در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید. پس از سابمیت فرم اپلیکیشن ایمیلی از سوی Visa4UK دریافت خواهید نمود که حاوی شماره اپلیکیشن شما می باشد که به آن شماره ارجاع GWF نیز گفته می شود.

دقت نمایید که این شماره را حتما ذخیره نمایید چون برای تعیین وقت ملاقات به این شماره نیاز خواهید. توجه داشته باشید که قرار ملاقاتی که تعیین می کنید، نباید بیشتر از 90 روز (60 روز در امارات) از تاریخ تکمیل و سابمیت فرم درخواست آنلاین باشد.

از آنجا که در حال حاضر سفارت انگلیس در ایران بسته است، متقاضیانی که ساکن ایران هستند می توانند در یکی از مراکز درخواست ویزا (VAC) در ترکیه و یا امارات متحده عربی وقت ملاقات تعیین و پرینت تقاضانامه امضاشده و ایمیل رسید پرداخت خود را به علاوه اطلاعات بیومتریک (شامل اثر انگشت و عکس از چهره) در VAC ارائه دهند.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه وقت سفارت ویزای انگلیس

ثبت سفارش پرداخت هزینه وقت سفارت ویزای انگلیس

x

Check Also

ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

پرداخت هزینه ویزای توریستی گرجستان E-Visa Georgia

وزارت امور خارجه گرجستان پورتال E-visa را به منظور بازدیدهای توریستی/اقامتی کوتاه مدت افرادی که خارج از خاک گرجستان هستند، راه اندازی نموده است تا بازدید کنندگان به صورت ساده ...