Home / وریفای مشتریان بازارگردی

وریفای مشتریان بازارگردی

مشتری عزیز بازارگردی

با سلام

وب سایت بازارگردی بعنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ارزی به شما، بنا به مواردی که در ذیل شما را از آن آگاه می کنیم، خود را موظف به وریفای کردن مشتریان خود می داند.

مسئله ای که  بتازگی بصورت فراگیر گریبانگیر تمام کسب و کارهای اینترنتی و علی الخصوص شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی شده است این می باشد که افرادی سودجو و بعبارتی کلاهبرداران در فضای مجازی، با استفاده از ترفندها و یا بصورت کلاهبرداری اقدام به سرقت اطلاعات و رمز دوم و یا اینترنتی کارت های بانکی افراد دیگر می کنند.

کلاهبرداران بمنظور خالی کردن حساب ریالی این افراد اقدام به خرید کالا و یا خدمات از وب سایت های اینترنتی می کنند و بدین شیوه با پول افراد بیگناه، کالا و یا خدمات دریافت می کنند.

بمنظور جلوگیری از این موضوع و کوتاه کردن دست این افراد در سو استفاده از پول افراد دیگر، خود را موظف به دریافت اطلاعات دقیق و درست تمام مشتریان که سفارشی را برای بازارگردی ارسال می کنند می دانیم.

قابل توجه است که این اطلاعات همانند اطلاعات سفارش شما، بصورت کاملاً محرمانه نزد بازارگردی محفوظ می باشد و تنها بمنظور شناسایی استفاده می شود.

امیدواریم با همکاری شما مشتریان گرامی علاوه بر ارائه خدمات بهتر به شما، دست افراد سودجو و کلاهبردار کوتاه گردد و دیگر شاهد این موارد نباشیم، شاید یکی از مال باختگان این کلاهبرداری ها یکی از دوستان و یا آشنایان ما ویا شما باشد.

لذا خواهمشمند است پس از پرکردن فرم ذیل و ارسال اطلاعات خواسته شده، نیاز است از شماره تلفن ثابتی که در فرم وارد کرده اید با شماره همراه ذکر شده در سایت بازاگردی (09128125070 – آقای عالمیان) تماس بگیرید.

در پایان پیشنهاد میکنیم توصیه های مهم و مفیدی که در قسمت مقالات آموزشی سایت پلیس فتا قرار دارد را نیز مطالعه بفرمائید.

سپاس از همراهی صمیمانه شما

مدیریت بازارگردی

نام و نام خانوادگی

پست‌الکترونیکی

کد ملی

شماره تلفن ثابت به همراه کد شهر (مثال 44444444-021)

شماره تلفن همراه

شماره 16 رقمی کارت بانکی که وجه ریالی را پرداخت کرده اید

بارگزاری تصویر کارت ملی ویا پاسپورت

لطفاً کد امنیتی ذیل را وارد نمائید.
captcha