Home / سایر پرداخت های آنلاین ارزی / پرداخت ارزی هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES

پرداخت ارزی هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES

WES – World Education Services یکی از مؤسسات بین المللی مورد تأیید دانشگاه های آمریکا و کانادا برای ارزیابی مدارک مورد نیاز به منظور مهاجرت یا تحصیل می باشد.

مراحل درخواست ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES

به منظور درخواست تأیید مدارک توسط WES ابتدا باید یک اکانت در سایت WES ایجاد و مدارک مورد نظر برای ارزیابی را در اکانت خود وارد نمایید. پرداخت هزینه درخواست تأیید مدارک توسط WES از طریق کارت اعتباری بین المللی ویزا یا مسترکارت امکان پذیر می باشد. برای انجام این پرداخت توسط بازارگردی نیاز هست اطلاعات ورود به حساب کاربری خود در سایت WES را در اختیار ما قرار دهید. ما پس از ورود به اکانت شما هزینه مورد نیاز را با استفاده از ویزا کارت های خود پرداخت و رسید را به ایمیل شما ارسال خواهیم کرد. در رسید یک شماره ارجاع (reference number) وجود دارد که یک عدد 7 رقمی هست و بایستی به همراه مدارک به آدرس WES ارسال نمایید.

پس از دریافت مدارک توسط WES اقدامات لازم برای ارزیابی Assessment آغاز می شود و طی چند روز report آماده خواهد شد. به این صورت که بعد از بررسی و ارزیابی مدارک WES نتیجه اصل بودن یا نبودن مدارک و تغییر از فرمت 20 نمره به 4 نمره را انجام داده و نتیجه را به دانشگاه یا مؤسسه دریافت کننده اعلام می نماید. این اطلاعات در WES ثبت هست و هر زمان که مایل باشید با پرداخت هزینه می توانید درخواست دهید نتیجه ارزیابی به دانشگاه یا مؤسسه مورد نظر شما ارسال شود. به این ترتیب که پس از ورود به سایت http://wes.org و انتخاب گزینه order duplicate reports درخواست به صورت آنلاین سابمیت می گردد.

برای مشاهده انواع هزینه های قابل پرداخت در سایت WES به لینک ذیل مراجعه نمایید: http://wes.org/fees/schedule.asp

برای ایجاد حساب کابری و سابمیت درخواست خود از طریق لینک زیر اقدام نمایید: http://wes.org/application/apply_now.asp

مدارک مورد نیاز برای ارزیابی در WES

1. اصل ریز نمرات فارسی(کارشناسی و کارشناسی ارشد)
2. ترجمه ریز نمرات با مهر دادگستری و وزارت خارجه، به همراه یک نسخه سیاه و سفید خوانا از ریز نمرات فارسی دارای مهرِ “کپی برابر اصلِ” دارالترجمه
3. ترجمه اصل مدرک (دانشنامه) با مهر دادگستری و وزارت خارجه، به همراه یک نسخه سیاه و سفید خوانا از ریز نمرات فارسی دارای مهرِ “کپی برابر اصلِ” دارالترجمه

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین ارزی در سایت WES